به گزارش هنرآنلاین، معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران روز دوشنبه، زمان برگزاری آزمون مجازی جلد نخست کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» نوشته ارتشبد سابق حسین فردوست را که برای مطالعه تابستانی دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی سراسر کشور برای مسابقه مجازی «هشت بهشت» انتخاب شده بود، تا روز جمعه ۲۸ مهر ماه تمدید کرد.

منبع مطالعه دانشجویان علاقه‌مند کتابخوانی ۱۲ پادکست موجود در کانال ایتا به شناسه FJUTBookRC @ است و دانشجویان برای دریافت فایل الکترونیکی و رایگان جلد نخست کتاب «ظهور و سقوط سلطنت پهلوی» می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان به نشانی BookRc.ir مراجعه کنند.

تنها شرط شرکت در مسابقه، نام‌نویسی برای عضویت در پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران است که دانشجویان می‌توانند برای عضویت در این باشگاه به کانال ایتای مسابقات کتابخوانی هشت بهشت به شناسه FJUTBookRC @ مراجعه کنند.

جوایز ویژه این مسابقه ۱۰ جایزه ۲۰ میلیون ریالی و ۱۵ جایزه ۱۰ میلیون ریالی است.

ظهور

دانشجویان می‌توانند روز جمعه ۲۸ مهر ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۹ تا ۲۴ با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی باشگاه کتابخوانی دانشجویان ایران به نشانی BookRc.ir در این مسابقه کتابخوانی شرکت و با یکدیگر رقابت کنند.

این مسابقه با همکاری و مشارکت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی تهران با خانه کتاب و ادبیات ایران، دانشگاه علم و فرهنگ، سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران و سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.