به گزارش هنرآنلاین ، نهمین سال پاسداشت مربی شهید علی خلیلی همراه با رونمایی از کتاب‌های چاپ شده پیرامون این شهید عزیز امروز پنجشنبه سوم فروردین ۱۴۰۲ از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۶:۳۰ در بهشت زهرا، قطعه ۲۴ برگزار می‌شود.

فضه سادات حسینی به‌عنوان مجری، عبدالرضا هلالی و امیر عباسی به‌عنوان مداح و گروه سرود میثاق تهران نیز در این برنامه در کنارخانواده‌های معظم شهدا حضور خواهند داشت.

از جمله کتاب‌هایی که درباره این شهید بزرگوار به رشته تحریر درآمده و رونمایی خواهد شد، کتاب «زخمی لبخند» است که زهرا یوسفان نجف‌آبادی آن را نوشته و توسط انتشارات شهید کاظمی در ۷۴ صفحه به چاپ رسیده است.

«زخمی لبخند»؛ روایت‌هایی از زندگی مربی جهادگر شهید علی خلیلی است. دفاع از ارزش‌های انسانی در هر نقطه از جهان مورد تحسین ملت هاست و افرادی که در این راه از مال و جان خود می‌گذرند در هر ملتی ارزشمند و مورد احترام هستند و به‌عنوان اسطوره و قهرمان به مردم شناسانده می‌شوند.

از هر فرصتی برای زنده نگه داشتن نامشان استفاده می‌کنند. زنده نگه داشتن قهرمانان است که معنای حقیقی ارزش‌ها را حفظ می‌کند و می‌تواند این ارزش‌ها را در جریان زندگی مردم بخصوص نسل جدید تزریق کند.

کتاب زخمی لبخند روایت‌هایی از زندگی و شرح ماجرای آن شب و دو سال مجروحیت و نهایتاً شهادت علی خلیلی است که از زبان مادر و یکی از دوستان نزدیک این شهید عزیز روایت شده است.