به گزارش هنرآنلاین ، همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان دومین دوره مسابقات فوتسال جام رمضان برای دومین سال به همت فرهنگسرای رسانه و با حضور تیم‌هایی از اهالی فرهنگ و رسانه، پیشکسوتان تیم‌های ملی فوتسال و فوتبال، هنرمندان و مجریان برگزار می‌شود.

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال کشورمان، وحید شمسایی بازیکن پر افتخار فوتسال ایران، عادل فردوسی پور چهره شناخته شده رسانه‌ای امید زندگانی از مجریان صدا و سیما و …‌، شرکت‌کنندگان ویژه این مسابقات هستند.

این دوره از مسابقات دومین دوره جام رمضان است که در سالن ورزشی فرهنگسرای رسانه برگزار شده و علاوه بر اهالی فرهنگ و هنر و پیشکسوتان ورزش کشور، پذیرای تیم‌های از بین عموم نیز با درنظر گرفتن آئین نامه حضور در مسابقات خواهد بود.

شرکت پرنیان مهیار (مهرام) در راستای مسئولیت اجتماعی خود و توجه به موضوع ورزش حمایت مالی این دوره از مسابقات را برعهده گرفته است و جایزه بزرگ یک میلیارد ریالی به تیم‌ها و بازیکنان برتر اهدا خواهد شد. براین اساس، علاوه بر تیم‌های برتر، جوایزی به فنی‌ترین بازیکن، بازیکن اخلاق و آقای گل مسابقات نیز اهدا می‌شود.

ظهیر کامیاب بازیکن اسبق تیم ملی فوتسال، مدیر فنی این مسابقات بوده و نادر انصاری، مسئول ورزش فرهنگسرای رسانه و محمدرضا رونقی نیز سرپرست این رقابت‌ها هستند.

مهلت ثبت نام تیم‌ها در این مسابقات تا ۱۵ فروردین ماه بوده، قرعه کشی ۱۷ فروردین با حضور نماینده‌ای از هر کدام از تیم‌ها برگزار شده و مسابقات از ۱۸ فروردین، هر شب بعداز افطار برگزار می‌شود. مسابقات در لیالی پر فضیلت قدر تعطیل است.