به گزارش هنرآنلاین به نقل از ستاد خبری هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکامی جداگانه، اعضای هیات علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر را منصوب کرد.

رضا اسماعیلی، حسین اسرافیلی، علیرضا قزوه، جواد محقق، حجت‌الاسلام و‌المسلمین محمدحسین انصاری‌نژاد، نغمه مستشار نظامی، حمید هنرجو، مصطفی محدثی خراسانی و علی داودی به عنوان اعضای هیات علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب شدند.

در متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به اعضای جدید هیات علمی هفدهمین جشنواره بین المللی شعر فجر آمده است: «نظر به فعالیت‌های  ارزنده ادبی و تجربه گران‌سنگ جنابعالی در عرصه شعر، زبان و ادبیات فارسی و به پیشنهاد معاون محترم امور فرهنگی به موجب این حکم به عنوان «عضو هیات علمی هفدهمین جشنواره بین‌المللی شعر فجر» منصوب می‌شوید.

 امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره‌مندی از هم‌اندیشی و همکاری  استادان، اندیشمندان و صاحب‌نظران در شناسایی و گسترش الگوهای ادبی فاخر در حوزه پر سابقه و تمدنی شعر فارسی و اجرای وظایفی که در آیین‌نامه جشنواره مطابق با اهداف دولت مردمی برای ساختن ایران قوی آمده است، موفق و موید باشید».

پیش از این، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی طی حکمی رضا اسماعیلی را به عنوان دبیر علمی هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی شعر فجر منصوب کرده بود.