به گزارش هنرآنلاین، محمدمهدی اسماعیلی صبح یکشنبه در جلسه شورای مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به تاثیر و کمک جریان‌های مردمی در راه‌اندازی سکوهای دائمی عرضه لباس اشاره کرد و افزود: این موضوع با کمک جریان‌های مردمی ممکن است.

برگزاری نمایشگاه قرآن جای تقدیر دارد چراکه استقبال خوبی توسط مردم از آن شد

وی در عین حال در حوزه پوشش به ضرورت نقش‌آفرینی پررنگ کانون‌ مساجد و حوزه شورای فرهنگ عمومی تاکید کرد.

اسماعیلی همچنین با اشاره به جمع‌بندی اقدامات سال گذشته و برنامه‌های سال آینده اظهار داشت: برگزاری نمایشگاه قرآن از روز اول فروردین جای تقدیر دارد چراکه استقبال خوبی توسط مردم از آن صورت گرفت و این درحالی است که در همه استان‌ها این نمایشگاه برگزار شد.

در نمایشگاه کتاب باید به موضوع فلسطین و غزه به صورت ویژه پرداخته شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه همه سازو کارهای ما باید شفاف باشد، تصریح کرد: برگزاری نمایشگاه کتاب را در پیش داریم و باید به موضوع فلسطین و غزه و مظلومیت آنها به صورت ویژه پرداخته شود.

در بودجه ۱۴۰۳ اتفاقات خوبی با همکاری دولت و مجلس رخ داد و در حال حاضر اصلاح بودجه فرهنگی انجام شده است

وی در ادامه با اشاره به تکالیف برنامه هفتم و بودجه سال ۱۴۰۳ و بازنگری در ساختار فرهنگی افزود: در بودجه ۱۴۰۳ اتفاقات خوبی با همکاری دولت و مجلس رخ داد و در حال حاضر اصلاح بودجه فرهنگی انجام شده است.

اسماعیلی همچنین به تشریح اقدام‌های ویژه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید پرداخت و درباره راه‌اندازی بنیاد پویانمایی، شهر صنایع خلاق، سند موسیقی و راه‌اندازی بنیاد تئاتر ملی ایران در بهار سال جاری گفت: ما در ۲۰ روز گذشته سه بار در نشست‌ رسانه‌ای‌ها، هنرمندان و نمایشگاه قرآن میزبان رئیس‌جمهوری بودیم.

وزارت فرهنگ به بهترین موقعیت از لحاظ زیرساختی رسیده است

وزیر فرهنگ با تاکید بر اینکه وزارت فرهنگ اکنون به بهترین موقعیت از لحاظ زیرساختی رسیده است، گفت: انشالله امسال نیز پروژه‌های عمرانی هم در کنار سایر اقدامات به خوبی انجام شود.