به گزارش هنرآنلاین، به نقل از واحد ارتباطات و جذب مشارکت‌های خیر ماندگار،  پویش «سرمایه ماندگار» به عنوان نخستین پویش جمع‌آوری کمک‌های خرد خیر ماندگار در سال 1403 با هدف تامین هزینه خرید یک صد جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» و اهدا به خیریه‌های سراسر کشور در پلتفرم «مردمانیم»آغاز به کار کرد.
بر اساس این گزارش هزینه خرید هر جلد کتاب «سرمایه‌های ماندگار» 190 هزار تومان است که خیر ماندگار تامین 20 درصد از هزینه آن را متقبل شده و تامین مابقی آن از طریق پویش «سرمایه‌های ماندگار» با مشارکت شما خیرین و نیک اندیشان گرامی با پرداخت حداقل هر سهم 25 هزارتومان انجام خواهد شد.
در این کتاب دکتر طغیانی به همراه محمدمهدی کاظمی به زبانی شیوا و ساده در پنج فصل چهارچوب‌های کلی جمع‌آوری اعانه، چگونگی رفتار در مواجهه با خیرین، راهکارهای جمع‌آوری اعانه و ارتباط سازمان با خیرین، اصول مدیریت موسسه‌های غیر انتفاعی و مواجهه غیرانتفاعی‌ها با بحران‌ها را شرح داده‌اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و چگونگی مشارکت در این پویش فرهنگی می‌توانید با مراجعه به صفحه پویش در پلتفرم مردمانیم و یا از طریق تماس با شماره 09219563720 اقدام کنید.