به گزارش هنرآنلاین، متن پیام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به این شرح است:

رحم الله من نادی یاحسین
ضایعه‌ی درگذشت روضه خوان ارباب مان حضرت سیدالشهدا سلام الله علیه، ذاکر جوان و دلباخته‌ آل الله علیهم صلوات الله مرحوم حسین بختیاری در دومین شب جمعه ماه مبارک رمضان موجب تاثر و تالم خیل عظیمی از ذاکران، اعضای هیئات حسینی و اینجانب گردید. اشک جاری در روضه‌خوانی‌اش و اخلاص و تمرکز بر روضه‌ی امام حسین علیه السلام فارغ از برخی هیاهوهای دنیای فانی باعث شد قدر او در فراغش بیشتر شناخته شود. از خداوند منان برای وی همنشینی با اولیا و صالحان و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

پیام تسلیت معاون وزیر ارشاد

سید محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به مناسبت درگذشت مدّاح اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) مرحوم حسین بختیاری پیامی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است؛

انا لله و انا الیه راجعون

با اندوه فراوان درگذشت برادر عزیز، مدّاح اهل‌بیت عصمت و طهارت(ع) مرحوم حسین بختیاری که عمر و جوانی پربرکت خویش را در مدح و ذکر سالار شهیدان و ائمه اطهار (ع) سپری کرد، به خانواده مکرم ایشان و جامعه بزرگ و پرافتخار مرثیه‌سرایان و مداحان اهل بیت (ع)، تسلیت عرض می‌کنم.
 از درگاه خداوند تعالی برای آن دلداده حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع)، علو درجات و برای بازماندگان بویژه خانواده محترم ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.