به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه «جاده موج می‌زند» با نام انگلیسی «Mirage» به نویسندگی و کارگردانی عاطفه صالحی در دهمین دوره جشنواره آمریکایی دریاچه‌های ماموت (Mammoth Lakes) حضور دارد و به رقابت می‌پردازد. این جشنواره در بخش‌های داستانی، انیمیشن، مستند کوتاه و بلند و فیلمنامه نویسی برگزار می‌شود.

جشنواره Mammoth Lakes با فراهم کردن فرصتی برای فیلمسازان نوظهور برای نمایش آخرین آثار خود، به سرزندگی فرهنگ فیلم کمک می‌کند. این جشنواره انجمنی برای فیلمسازان است تا آثار خود را توسط متخصصان صنعت ببینند که پتانسیل ارائه مشاوره و پیشبرد حرفه خود را دارند. مسابقه فیلمنامه جشنواره فیلم دریاچه های ماموت به کشف و حمایت از فیلمنامه نویسان نوظهور و مبتکر اختصاص دارد. ما از فیلمنامه‌هایی در هر ژانر، در هر موضوعی و از هر نقطه‌ای در جهان استقبال می‌کنیم و به دنبال داستان هایی از نویسندگانی هستیم که صدای منحصر به فرد و دیدگاه خاصی داشته باشند. جایزه بزرگ بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم دریاچه های ماموت در اختتامیه اهدا خواهد شد.

دهمین جشنواره سالانه فیلم دریاچه‌های ماموت 2 تا 6 خرداد 1403 مصادف با 22 تا 26 می 2024 در کالیفرنیای آمریکا برگزار می‌شود.

جاده1

در این فیلم کوتاه، نفیسه زارع و روزبه اختری ایفای نقش دارند.