به گزارش هنرآنلاین، فیلمنامه‌های «خدای جنگ» به تهیه‌کنندگی سعید سعدی، کارگردانی حسین دارابی و نویسندگی احسان ثقفی یزدی، «کینه» به تهیه‌کنندگی سعید خانی نامقی و کارگردانی سیدحسام فرهمندجو و نویسندگی سیدحسام فرهمندجو و محمدعلی حسینی، «به هرحال رها» به تهیه‌کنندگی محمد احمدی، کارگردانی بهرنگ دزفولی زاده و نویسندگی سیدمهدی نریمانی زمان آبادی، بهرنگ دزفولی‌زاده و علیرضا تقابن و «کاغذ شطرنجی» به تهیه‌کنندگی بهروز افخمی و کارگردانی سیدعماد حسینی و نویسندگی بهروز افخمی، موافقت شورای پروانه ساخت سازمان سینمایی را اخذ کردند

فیلم سینمایی «خدای جنگ» بعد از «مصلحت» دومین همکاری حسین دارابی کارگردان سینما با سازمان هنری رسانه‌ای اوج است و پیش تولید این فیلم سینمایی به تهیه کنندگی سعید سعدی آبان ماه ۱۴۰۲ آغاز شده بود. «خدای جنگ» روایتی حساس از یک اتفاق واقعی و مهمِ معاصر است.

بهروز افخمی در حالی که هنوز فیلم «استاد» را به کارگردانی عماد حسینی در سینماها اکران نکرده، مجوز ساخت یک فیلم دیگر را با این فیلمساز جوان گرفت.

«استاد» که در جشنواره فجر دو سال قبل رونمایی شد، داستانی را با بازی حسن معجونی با اشاره به ماجرای جنبش «می‌تو» روایت می‌کند. این تهیه‌کننده و کارگردان به تازگی برای فیلم «کاغذ شطرنجی» براساس فیلمنامه‌ای که نوشته خود افخمی است پروانه ساخت گرفته‌اند.

افخمی فیلم «صبح اعدام» را نیز در ژانر تاریخی – سیاسی معاصر در سال گذشته ساخت که روایتگر آخرین ساعت‌های پیش از تیرباران طیب حاج‌رضایی و اسماعیل رضایی است.