به گزارش هنرآنلاین، «تل ماسه ۲» که اقتباسی بر اساس رمان نوشته «فرانک هربرت» در سال ۱۹۶۵ است، توانست فروش جهانی خود را از مرز ۷۰۰ میلیون دلار عبور دهد، در حالی که «گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید» نیز فروش نیم میلیارد دلاری را تجربه کرده است.

هر دو فیلم از محصولات برادران وارنر هستند و فیلم‌های این کمپانی تاکنون در سال ۲۰۲۴ فروش ۱.۷ میلیارد دلاری را رقم زده‌اند. «تلماسه: قسمت دوم»  ۴۲۲ میلیون دلار از محل گیشه بین‌المللی و ۲۷۸ میلیون دلار از فروش در گیشه آمریکا کسب کرده است، در حالی که «گودزیلا و کونگ: امپراتوری جدید» بیش از ۳۲۴ میلیون دلار در سطح بین‌المللی و ۱۷۶ میلیون دلار در آمریکا فروخته است.

تلماسه1

در فیلم «تلماسه ۲» بازیگرانی چون «تیموتی شالامی» و «زندایا» در کنار «آستین باتلر»، «ربکا فرگوسن»، «خاویر باردم»، «جاش برولین»، «استلان اسکارسگارد»، «دیو باوتیستا»، «شارلوت رمپلینگ»،  «فلورانس پو» و «کریستوفر واکن» نقش‌آفرینی کرده‌اند.

قسمت دوم فیلم «تل ماسه» به سفر «پل اتریدیز» می‌پردازد که با قدرت‌های روشن‌بینی خود می‌تواند بشریت را به آینده‌ای بهتر راهنمایی کند. او در مسیر جنگ انتقام‌جویانه از توطئه‌گرانی قرار می‌گیرد که خانواده او را نابود کرده‌اند و ...

گودزیلا1

قسمت نخست فیلم «تل ماسه» در گیشه جهانی بیش از ۴۰۲ میلیون دلار فروش داشت که با توجه به شرایط همه‌گیری کرونا رقمی قابل قبول و امیدوارکننده بود اما سازندگان فیلم انتظارات بسیار بیشتری برای قسمت دوم این فیلم دارند.