به گزارش خبرگزاری هنر آنلاین ، به نقل از ورایتی، ملیسا باررا ممکن است از سریال «جیغ» اخراج شده باشد، اما هنوز هم بخشی از خانواده این مجموعه فیلم‌هاست.

چندین بازیگر «جیغ»، از جمله میسون گودینگ، دیوید آرکت، متیو لیلارد و اسکیت اولریش، چهارشنبه شب در اولین اکران فیلم ترسناک جدید باررا با عنوان «ابیگیل» در لس‌آنجلس حضور یافتند. کارگردانی «ابیگیل» را مت بتینلی-اولپین و تایلر جیلت انجام داده‌اند که کارگردان‌های مشترک «جیغ ۵» و «جیغ ۶» بودند.

باررا گفت: حتی پس از پایان پروژه، ما همچنان با هم ارتباط داریم و همه آن‌ها به اینجا دعوت شده بودند و این که شمار زیادی از دست اندرکاران «جیغ» آمده‌اند، نشان دهنده خیلی چیزهاست. نشان می‌دهد چقدر عشق واقعی است و این که هیچ کس نمی‌تواند آن را از ما بگیرد.

این بازیگر نقشش در فیلم «جیغ ۷» را ماه نوامبر از دست داد و این پس از آن رخ داد که باررا به خاطر اعتراض به نسل کشی اسراییل در غزه و حمایت از مردم فلسطین، توسط اسپای گلاس تهیه‌کننده فیلم، اخراج شد. آن‌ها پیام‌های او در شبکه‌های اجتماعی را با برچسب یهودی‌ستیزانه بودن، محکوم کردند. پس از آن جنا اورتگا به دلیل آنچه اختلاف در زمان‌بندی با فصل دوم سریال نتفلیکس خود خواند، اعلام کرد به این فیلم بازنمی‌گردد و حدود یک ماه بعد، کارگردان کریستوفر لاندون اعلام کرد که از فیلم خارج شده است.

اکنون، کوین ویلیامسون خالق و نویسنده اولیه مجموعه فیلم‌های «جیغ» قرار است پشت دوربین برود و برای اولین بار به عنوان کارگردان فیلم جدید را بسازد.

در اولین نمایش «ابیگیل»، باررا از اظهارنظر درباره اخراجش و درخواست طرفدارانش برای بایکوت «جیغ» خودداری کرد و گفت: این امر بسیار چندلایه و پیچیده است، اما من از حمایت هواداران بسیار بسیار سپاسگزار بوده‌ام.

«جیغ ۷» با حضور نیو کمپل ستاره این مجموعه که در قسمت ششم به دلیل اختلاف در مبلغ دستمزدش حاضر نشد به فیلم بازگردد، در حال ساخت است. کورتنی کاکس هم به نظر می رسد که قرار است در فیلم هفتم باشد.

گودینگ، که نقش چاد میکس مارتین را در ۲ فیلم آخر «جیغ» بازی کرد، گفت: این واقعیت که برای ما خانواده ماندن فراتر از کار است، مهمترین چیز است. هرگز آن را از دست نمی‌دهیم.