به‌گزارش هنرآنلاین، فیلم‌کوتاه «می‌اندیشی اگرچه‌ نیستی» به‌کارگردانی صلاح‌الدین نوری، جایزه بهترین فیلم کوتاه علمی-تخیلی جشنواره بین‌المللی سینمای مستقل مادرید را از آن خود کرد.

جشنواره بین‌المللی FICIMAD  یک فستیوال رقابتی سالانه در مادرید اسپانیا است که فیلم‌هایی را از سراسر جهان که دارای کیفیت فرمی بالا و حائز محتوای مورد توجه مخاطب باشد، برای جشن و رقابت گرد هم می آورد. اساس کسب عنوان و جایزه فیلم‌ها اصالت و خلاقیت آن‌ها است. آثاری در جشنواره پذیرفته می‌شود که روش‌های ارتباط بصری سنتی و فعلی را به چالش می‌کشد و در عین حال به عملکرد خود در راستای کاوش روایت و بیان شخصی ادامه می‌دهد.

شایان ذکر است در دوره پیش این جشنواره، فیلم کوتاه «شریک‌من، زرافه» اثر همین کارگردان برنده جایزه بهترین فیلم‌برداری شده بود.

همچنین گفتنی است «می‌اندیشی اگرچه‌نیستی»در فروردین سال ۱۴۰3 در شانزدهمین دوره MediaFilmFestival آمریکا نیز رقابت خواهد کرد. محل برگزاری جشنواره در فیلادلفیا خواهد بود و هدف آن برگزاری یک رقابت پر جنب و جوش برای فیلم‌سازان و دوستداران فیلم است که به ارائه تجربیات عالی فیلم‌سازان برای مخاطبان اختصاص دارد.

فهرست عوامل فیلم«می‌اندیشی،اگر‌چه‌نیستی» عبارت‌اند از:

کارگردان:صلاح‌الدین نوری-تهیه‌کنندگان:حمیدرضا مالک‌زاده، صلاح‌الدین نوری-نویسنده: نوید فرخی-بازیگران: شهریار ربانی، پگاه سعیدی، سلما دلسوزی و حمید پیشقدم-دستیار کارگردان،برنامه‌ریز و مدیرتولید: حسین خنکا

مدیر فیلم‌برداری: فاتح شافعی- تدوین‌وساخت‌تیزر و محتوا: مصطفی مولایی-صداگذاری و ترکیب صدا: عرفان یزدی-مدیر صدابرداری: امیرحسین سعیدی-جلوه های بصری و اصلاح رنگ‌ونور: حسن پیله‌ور-مدیر چهره‌پردازی: عاطفه رضایی-طراح صحنه: مریم مجاوری-طراح لباس: عاطفه فلاح-موسیقی: حسین فارس-منشی صحنه: زهرا پویا-عکاس: محیا باران چشمه-لوگو و پوستر: یاسمین یوسفی