به گزارش هنرآنلاین، محمد مهدی اسماعیلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران گفت: بودجه جشنواره فیلم فجر عمدتا از طریق حامیان مالی تامین می‌شود و مبلغ آن در پایان جشنواره اعلام خواهد شد.

وی افزود: در ارتباط با مسائل حقوقی که درباره فیلم «بی‌بدن» مطرح شده است، وزارت ارشاد ورود نمی‌کند امیدواریم مردم از تماشای فیلم‌های جشنواره لذت ببرند.

اسماعیلی بیان کرد: سیمرغ مردمی از سال آینده به جشنواره فیلم فجر باز می‌گردد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد  پیش بینی بازی فوتبال بین ایران و قطر  گفت: ان شا الله این بازی با نتیجه  دو بر صفر به نفع ایران به پایان برسد.

اسماعیلی در پاسخ به سوالی در مورد فیلم «بی بدن» که خانواده دو طرف که داستان زندگی در مورد آنهاست، راضی نیستند، گفت: این موضوع به مسائل حقوقی برمی گردد، ما در گیر مباحث حقوقی نیستیم، امیدوارم مردم از دین این فیلم لذت ببرند و از همه اصحاب فرهنگ و هنر که امسال  یک جشنواره کم نظیر را رقم زدند، تشکر می کنم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه احتمال بازگشت فیلم «بی بدن» به بخش مسابقه سودای سیمرغ وجود دارد گفت: آقای امینی دبیر جشنواره بعد از ظهر نظرنهایی را در این خصوص اعلام می‌کند.

وی تصریح کرد: تمام بلیت هایی که برای فروش فیلم گذاشتیم تقریبا تمام فروخته شده  و به نمایش های فوق العاده رسیده که نسبت به سال های گذشته  بی نظیر بوده است و  بعضی از فیلم ها مکرر در  مکرر پخش می گردد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد بودجه جشنواره فجر گفت: بودجه عمدتا از طریق حامیان مالی تامین می شود  و بودجه خاصی نداریم.