به گزارش هنرآنلاین، برنامه «جام‌جم» چند هفته‌ای است اتفاقات روز را مورد بررسی قرار می‌دهد؛ بعد از موضوع بحران و خبر به رسانه و انتخابات رسید. از جنجال صحبت‌های سردبیر ارشد خبرگزاری صداوسیما در رابطه با برخی از شائبه‌ها درباره مواجهه رسانه ملّی تا اعداد و ارقام تعرفه‌های تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس در 200 کانال تلویزیون که هفته گذشته بحث شد این بار احتمالاً با حضور دو شخصیت خاص بحث‌های استراتژیک‌تری درباره رسانه و انتخابات انجام خواهد شد.

در قسمت دوم از موضوع رسانه و انتخابات این بار «جام جم» به سراغ محمد عطریانفر روزنامه‌نگار و فعال سیاسی و همچنین محسن فراهانی مدیر گروه اجتماعی شبکه یک سیما رفته تا بحث درباره بررسی بازنمایی احزاب در رسانه ملّی شکل بگیرد.

احتمالاً درباره مناظره‌های حوزه احزاب، رد صلاحیت‌ها و خیلی از اتفاقات دیگر بحث خواهد شد. شاید گریزی به آنتن دادن‌ها به نامزدهای انتخاباتی هم زده بشود. اما هرچه هست با حضور عطریانفر بعد از مدت‌ها در تلویزیون مناظره‌ای جنجالی دیگر شاید به سبکِ کواکبیان در پیش باشد.

برنامه تلویزیونی «جام‌جم» با رویکردی نقادانه به تهیه‌کنندگی مصطفی هیودی و با سردبیری و میزبانی سیداحمد موسوی صمدی هر دوشنبه حوالی ساعت 23:15 به صورت زنده روی آنتن شبکه یک سیما می‌رود.