به گزارش هنرآنلاین، روز گذشته در فضای مجازی پستی منتسب به صفحه اینستاگرامی رضا کیانیان بازیگر سینما و تلویزیون دست به دست می‌شد که در آن، او در واکنش به مرگ مرحوم پوراحمد گفته است که «زنده ماندن در این خراب آباد دلیل می‌خواد، خودکشی نه».

این پست بعد از این واکنش‌های فراوانی در پی داشت به طوریکه برخی از رسانه‌های فارسی زبان نیز این مطلب را در رسانه‌های خود منتشر کردند و برخی از فعالین فرهنگی واکنش منفی نسبت به این پست داشتند. به طور مثال فریبا کلهر نویسنده ایرانی، این مطلب را مورد انتقاد قرار داد و بیان این مطلب که خودکشی پوراحمد می‌تواند هر دلیلی داشته باشد، از ارتباط دادن خودکشی او به جریانات سیاسی و استفاده از واژه «خراب‌آباد» برای وطن توسط این بازیگر انتقاد کرده است.

امروز اما رضا کیانیان در صفحه اینستاگرام خود انتشار چنین مطلبی را تکذیب کرد و نوشت که «نمی دانم ذهن‌های بیمار چرا حرف‌های خودشان را به دیگران نسبت می‌دهند و منتشر می‌کنند! این پست یا استوریِ من نیست. تازه دیروز یکی از دوستانم برایم فرستاد. قبلش به خاطرش کلی فحش خورده بودم و کلی هم برایم هورا کشیدند. صفحه من مشخص است. آدرس دارد.»

اما در پایین همین پست برخی از کاربران صفحه رضا کیانیان نوشته‌اند که این پست را به صورت استوری در همین صفحه اصلی دیده‌اند و بعد آن را پاک کرده است. یکی از آنان نوشته که فن پیج‌ها یا پیج‌های فیک نزدن که، شخص خودت استوری کردی.

امکان اینکه این پست از صفحات فیک بوده باشد وجود دارد اما در هر حال کاربران می‌گویند که این پست را به صورت استوری در صفحه این بازیگر دیده‌اند.