به گزارش هنرآنلاین، کمدی «فسیل» که در خلاصه داستان آن آمده است: «سه دوست، سه یار، سه ناموس‌پرست… «فسیل»، زندگی سه جوان را در دهه ۵۰ روایت می‌کند. » در دومین روز نوروز، حدود ۶۴ هزار نفر را به سینما کشاند و در گیشه، به عدد ۳ میلیارد و ۳۱۹ میلیون تومان رسید.  

در دومین روز نوروز، حدود ۶۴ هزار نفر به سینما رفتند و گیشه، به عدد ۳ میلیارد و ۳۱۹ میلیون تومان رسید. این آمار، رشد ۴۱ درصدی میزان مخاطب به نسبت روز نخست سال جاری را نشان می‌دهد.

در این روز، کمدی «فسیل»، موفق شد با جذب ۳۶ هزار و ۷۰۰ مخاطب، گیشه‌ای ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومانی داشته باشد. بسیاری از سینماها، از همان روز نخست فروردین، اقدام به تعریف سانس‌های فوق‌العاده برای «فسیل» کرده‌اند. به‌طوری‌که در پردیس سینمایی کورش، طی ۲ روز ابتدای امسال، بیش از ۵ سانس فوق‌العاده برای این فیلم باز شد.

در خلاصه داستان فیلم کریم امینی که ابراهیم عامریان آن را تولید کرده، آمده است: «سه دوست، سه یار، سه ناموس‌پرست… فسیل، زندگی سه جوان را در دهه ۵۰ روایت می‌کند. این سه جوان با چالش‌هایی روبه‌رو می‌شوند که زندگی آن‌ها را دگرگون می‌کند.» در این فیلم بهرام افشاری، هادی کاظمی، الناز حبیبی، الهه حصاری، ایمان صفا، بابک کریمی و سیدجواد هاشمی به ایفای نقش پرداخته‌اند. «فسیل» طی ۷ روز نمایش خود موفق شده با جذب حدود ۱۰۸ هزار مخاطب، فروشی معادل ۴ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان داشته باشد.