به گزارش هنرآنلاین به نقل از روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، فیلم سینمایی «معجره بناسان» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی حبیب احمدزاده از سوم اسفند در سینماهای منتخب «هنروتجربه» اکران شده است‌.

«معجزه‌ بناسان» فیلمی به نویسندگی حبیب و زینب احمدزاده محصول مشترک ایران و ژاپن است که در چهار کشور ایران، ژاپن، اتریش و عراق فیلمبرداری شده و بازیگرانی چون شیزوکو تسویا، گرهارد فرایلینگر، نوریوکی آساکورا و محمود بنکدارنیا، سارا اسماعیل‌طلای و پرویز پرستویی در آن بازی می‌کنند.

احمدزاده این فیلم را برای قدردانی از شیزوکو تسویا زنی ژاپنی ساخته که به درمان سربازان ایرانی شیمیایی‌شده در جنگ کمک کرده است. در خلاصه داستان فیلم آمده است: بناسان غول چراغ جادو حین اخراج از زمین شرط فرشته‌ای را می‌پذیرد تا با کمک آهنگسازی به نام اساکورا دوباره با معجزه‌ای، امید را به انسان‌ها برگرداند.

عوامل این فیلم عبارتند از دستیار اول کارگردان: عادل معمارنیا، فیلمبردار: عادل معمارنیا، موسیقی متن: نوریوکی آساکورا، صداپیشگان: امیرحسین انصافی و عسل شاکری، تدوین: مجید شتی، صدابردار: پرویز زارع، طراحی و ترکیب صدا: مهرداد جلوخانی، جلوه‌های ویژه بصری: جواد رمضانی، محمد برادران و امیر سحرخیز، طراح لباس: شادی بخارایی، گریم: میلاد مزینایی و محمدرضا میرباقری، مدیرتولید: سیدمحمدعلی شکیب، عکاس: نادر آلبو علی، اصلاح رنگ و نور: مهرداد افراسیابی و حسین روشنکار.

این فیلم هم اکنون در سینماهای منتخب گروه «هنروتجربه» در حال اکران است.