به گزارش هنرآنلاین به نقل از مشاور رسانه‌ای، فیلم کوتاه «تریپلکس» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی علی کیان‌ارثی در ادامه رقابت‌های جهانی خود برای حضور در دومین جشنواره بین‌المللی  CortoConfine IFF کشور ایتالیا انتخاب شده است.

هدف این جشنواره دو سالانه که ماه جاری در شهر توریستی برشا واقع در دامنه کوه‌های آلپ کشور ایتالیا برگزار می‌شود، از بین بردن مرزها برای تبادل افکار و گزینش فیلم‌هایی است که رویکرد آنها انتقال احساسات از همه نوع، اعمالی که باید انجام شود، سیاست‌هایی که باید اجرا شود، تعهدات اجتماعی یا کشف عشق و نفرت باشد؛ فیلم‌هایی که باعث می‌شوند به همه چیز فکر کنیم!

«تریپلکس» اولین تجربه فیلمسازی علی کیان‌ارثی است که پیش از این در جشنواره‌های متعدد کشورهای کرواسی، روسیه،  بولیوی، یونان، چین و… حضور بین‌المللی داشته است. این فیلم همچنین در جشنواره کلاکت طلایی برزیل جایزه بهترین فیلم کوتاه ژانر وحشت را از آن خود کرده، با فیلم‌های منتخب جشنواره One earth Awards هندوستان رقابت کرده و در مرحله نیمه نهایی جشنواره فیلم ترس Fear Faire آمریکا نیز مورد تحسین قرار گرفته است. 

پخش‌کننده جهانی این فیلم کوتاه، گروه فیلمسازی بحرفیلم به مدیریت مریم بحرالعلومی است و غزال نظر، سیداحمد حسینی، یاسمن ترابی و مینو آذرمگین بازیگران آن هستند.