به گزارش هنرآنلاین، ضبط برنامه ترکیبی «راویان کهکشان»، جدیدترین محصول مرکز مستند سوره به کارگردانی علی فراهانی‌صدر و تهیه‌کنندگی مهدی مستوفی به پایان رسید. همزمان با پایان تصویربرداری، عنوان این برنامه ترکیبی به «جان‌وَتن» تغییر کرد و از لوگوی آن با طرحی از محسن فراهانی رونمایی شد.

اجرای این برنامه ترکیبی که این روزها مراحل پس‌تولید را پشت سر می‌گذارد و به زودی روی آنتن یکی از شبکه‌های تلویزیون می‌رود، برعهده محمدجعفر خسروی است. «جان‌وَتن» راوی قصه‌ مواجهه انسان‌های معمولی در همه مشاغل و سنین با جنگ و دوران دفاع مقدس است.

فُرم این برنامه ترکیبی در رفت و برگشت میان داخل و خارج از استودیو شکل می‌گیرد و تلاش شده است در کنار روایت اصلی، با شبیه‌سازی‌هایی از صحنه اتفاق ذهن مخاطب به قصه سوژه و محیطی که در آن قرار داشته است، نزدیک شود.

شهرهای کرمانشاه، آبادان، خرمشهر، همدان، اصفهان، یزد و تهران مقصد عوامل سازنده این اثر برای گفتگو با سوژه‌هایی بوده که در چند ماه کار پژوهشی سنگین به آن‌ها دست پیدا کرده‌اند. «جان‌وَتن» در ۱۳ قسمت ۲۵ دقیقه‌ای در دیبافیلم تولید شده و برای پخش در هفته دفاع مقدس آماده می‌شود.