به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی گروه سینمایی هنر و تجربه، محمد طیب سرپرست گروه هنر و تجربه با اشاره به اینکه نمایش فیلم‌های این گروه در 20 سالن در تهران و شهرستان قطعی شده گفت: تاکنون نمایش فیلم ها در پردیس‌های سینمایی هویزه، اطلس و ویلاژتوریست در شهر مشهد، مهدوی در شهر نیشابور، ساحل و سیتی سنتر در شهر اصفهان، بهمن در شهر سنندج، عصر جدید در شهر گرگان، ستاره باران در شهر تبریز، مهر قدس در شهر همدان، گلستان در شهر شیراز، آزادی در شهر کرمانشاه، سینما سپهر در شهر ساری، تماشاخانه پارس کرمان در شهر کرمان و پردیس‌های سینمایی چارسو، ملت، کورش، نارسیس و سینماهای فرهنگ و موزه سینما در تهران قطعی شده است.

طیب افزود: پردیس سینمایی چارسو به عنوان خانه و مرکز نمایش‌ها و رویدادهای گروه هنر و تجربه انتخاب شده است و تمامی رویدادهای رونمایی و جلسات نقد و بررسی در سینما چارسو برگزار می شود.

وی با تاکید بر اینکه در حال مذاکره با تعداد بیشتری از سینماهای کشور برای نمایش فیلم ها هستیم افزود: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده فیلم ها در تمام سینماهای انتخاب شده تهران هر روز در دو سانس ساعت 16 و 18 به نمایش در می آید. همچنین در شهرستان ها نیز روز چهارشنبه به عنوان روز فیلم های هنر و تجربه انتخاب شده است و فیلم‌های هنر و تجربه در این روز در دو سانس ساعت 16 و 18 به نمایش درمی‌آید.

طیب ادامه داد: هر فیلم به مدت دو هفته در تمام سالن ها بر اساس جدول اعلام شده اکران می شود و اگر فیلمی با استقبال خوبی از سوی مخاطبان همراه شد قطعا اکران آن ادامه پیدا خواهد کرد.