به گزارش هنرآنلاین، علیرضا محبی کارگردانی جدیدترین فعالیت هنری خود را به محمد عبدی‌زاده واگذار کرد و براین اساس «اسرار پنهان» نام سریال ۱۳ قسمتی است که پیش‌تولید آن آغاز شده است. محبی با اعلام این خبر گفت: موضوع سریال کمدی، جاسوسی، ماجراجویی است و فصل اول آن در ۱۳ قسمت برای پخش از رسانه خانگی تهیه می‌شود.

وی افزود: این سریال در تهران، لواسان، ورامین، قرچک، کرج، اصفهان، نطنز و چند کشور همسایه و اروپایی تصویربرداری خواهد شد. هم اکنون در حال انتخاب عوامل و رایزنی با بازیگران سینما و تلویزیون هستیم و با نهایی شدن لیست عوامل و بازیگران، تصویربرداری این سریال آغاز می شود.

این تهیه کننده درباره موضوع این سریال توضیح داد: داستان سریال درباره شخصیت مهندس و هکر کامپیوتری است که ناخواسته وارد یک شبکه جاسوسی موساد می شود و اطلاعات مهمی از این شبکه را ذخیره می کند. ماموریت شبکه جاسوسی موساد غیرفعال ساختن راکتورهای هسته‌ای و ترور دانشمندان هسته ای ایران است تا بدینوسیله به اصطلاح خود مانع از دستیابی ایران به بمب اتمی شوند. از طرفی فرمانده تیم عملیاتی موساد شباهت فراوانی به این مهندس دارد. از آنجایی که این شبکه جاسوسی زیرنظر ماموران امنیتی کشور هستند، ماجرا برای این مهندس شکل جدیدی به خود می گیرد و …

از آثار قبلی محمد عبدی زاده می توان به فیلم های «فرزندان ایران»، «پایان روز ماتم»، «دوال»، «عشق و خیانت»، «فهرست مرگ»، اپرا نمایش «هفت شهر عشق»، «طاعون قرن»، «باد برمی خیزد»، «حرامی عیار» و … اشاره کرد.

عوامل سریال «اسرار پنهان» عبارتند از نویسنده و کارگردان: محمد عبدی زاده، تهیه کننده: علیرضا محبی، مدیرتولید و جانشین تهیه کننده: مریم قاسم آبادی، مدیر هماهنگی تولید: علی کفراش، دستیار کارگردان: شاهین عبدی زاده، برنامه ریز: علیرضا ترامشلو هستند.