به گزارش هنرآنلاین، نمایش «صد در صد مرده» اثر مارکس لید، ترجمه زهرا صفاری، کارگردانی فراز غلامی و تهیه کنندگی فراز غلامی از روز دوشنبه 2 بهمن‌ماه لغایت 20 بهمن‌ماه، هرشب راس ساعت 19 در تئاتر هامون برای دومین بار روی صحنه می‌رود.

ناهید عساکره و شاهین زارع بازیگران این اثر نمایشی هستند.

از دیگر عوامل نمایش «صد در صد مرده» می‌توان به دستیار کارگردان و برنامه ریز: المیرا احمد؛ مشاور کارگردان: امید ‌امیدی؛ منشی صحنه: ملیکا ‌میرعابدینی؛ طراح گریم: نرگس زارعی؛ طراح نور: رضا خضرایی؛ طراح لباس: دینا یوسف پور؛ دستیار لباس: شکیبا الکائی، مریم علی محمدی؛ طراح صحنه: زهرا صارمی؛ اپراتور نور: درسا ‌آقایی؛ آهنگساز: رضا قاسمی؛ مهندس صدا: حنیف اسکندری؛ عکاس و طراح گرافیک: پیمان ‌طاهری‌پور؛ مدیر صحنه: شایان ‌حیدری، علی مقدم؛ طراح تیزر: علی زندیه، امیرحسین منصوری، فاطمه افتخار و مشاور رسانه‌ای: سیدمحمدصادق سیادت اشاره کرد.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «بازیگر مردی وارد منزل یک زن فلج‌ می‌شود تا نمایشنامه‌ای که نوشته است را بخواند.»

نمایشنامه مارکوس لوید از همان ابتدا مخاطب راغافلگیر میکند و درست زمانی که مخاطب حدس میزند درست فهمیده است میفهمد‌که اشتباه کرده است. نمایشنامه‌ای هوشمندانه، مهیج و جذاب که از همان ابتدا مخاطب را درگیر می‌کند؛ هردو شخصیت عجیب هستند، فردی که رقصنده باله بوده و‌در دوران اوج خود به دلیل تصادف فلج شده است و دیگری بازیگری است که کارش به دلیل مصرف الکل متوقف شده است اما چه چیزی آنها را در گذشته بهم مرتبط کرده است و چرا آنها خود را درگیر یک بازی مرگبار می‌کنند؟

«صد در صد مرده» در دور نخستین اجراهای خود 42 شب روی صحنه بود و توانست میزبان بیش از 5 هزار نفر از هنرمندان و هنردوستان باشد.

علاقه مندان جهت خرید بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال و یا گیشه تماشاخانه هامون به آدرس خیابان فلسطین، پایین تر از خیابان انقلاب، پلاک ۲۹۲/۱ مراجعه نمایند.