به گزارش هنرآنلاین، «هریک از ما دو نفر هستیم» نمایشنامه ای است که نویسندگی و کارگردانی آن را کیمیا عابدین فارغ التحصیل ادبیات نمایشی بر عهده دارد و از ۲۰ دی ماه تا ۶ بهمن ماه ساعت ۱۹ با یک گروه نمایشی در تماشاخانه صحنه آبی روی صحنه می رود.

در خلاصه نمایش «هریک از ما دو نفر هستیم» آمده است: امیر بعد از چند سال به خانه پدری اش بر می‌گردد و با اتفاقات جدیدی رو به رو می شود ...

این نمایش در فضایی اجتماعی و خانوادگی رخ می دهد که به روابط اعضای خانواده و چالش هایی که با آن ها روبه رو هستند، می پردازد. محمدعلی هاشمی، سارا کاظم بیگی، فروغ الزمان رفیعی، راوین احمدی بازیگران این نمایش هستند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از مشاور کارگردان: عرفان بابایی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محسن غلام نژاد، طراح صحنه: محمدحسین حیدری، منشی صحنه: زینب یعقوبی، مدیر صحنه: ابوالفضل طباخی، طراح لباس: سورنا مقصودی، دستیار لباس: ریحانه یوسفی، طراح گریم: مهتا علیزاده، طراح پوستر: سارا کاظم بیگی، موسیقی: عرفان بابایی، مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه: جعفر پاکزاد، روابط عمومی: طهورا مقدسی، طراح نور: محسن غلام نژاد، مجری نور: زینب یعقوبی.