به گزارش هنرآنلاین، ملیکا شریفی نیا بازیگر مجموعه‌های تلویزیونی، تئاتر و سینماست که در جدیدترین حضور خود در عرصه هنرهای تصویری اجرای مسابقه «کودک شو» را برعهده دارد.

شریفی نیا فعالیت حرفه‌ای در حوزه کودک را از سال ۱۳۸۶ با گذراندن دوره‌های تخصصی و آموزشی تربیت مربی، شناخت هنر کودک، عروسک سازی کودک، انیمیشن و مبانی رنگ در مجموعه باران آغاز کرد.

وی در حوزه‌های مختلفی در زمینه کودک کار کرده است که از جمله آنها تصویرگری کتاب‌های کودک است و تصویرگری کتاب «دیشب خدا را عاشق کردم» در سال ۱۳۸۲ از جمله تجربه‌های او محسوب می‌شود.

کودک شو

از جمله فعالیت‌های شریفی نیا در حوزه مجموعه‌های تلویزیونی مرتبط با کودک و نوجوان نیز می‌توان به محله «گل و بلبل» و «بالش‌ها» اشاره کرد.

حسین ربانی غریبی تهیه کننده این فصل از برنامه است و رضا مهرانفر که در فصل‌های اولیه برنامه جزو هسته اصلی برنامه بوده است در فصل جدید کارگردانی برنامه را برعهده دارد.

در فصل پیش رو، بازی‌ها و بخش‌های جدیدی برای برنامه طراحی و تولید شده که نیاز به دکورهای جدید داشت، در حال حاضر مراحل ساخت این دکورها رو به پایان است و به زودی در لوکیشن جدید به سرانجام می‌رسد.

«کودک شو» جزو برنامه‌های شاخص شبکه نسیم تلویزیون بوده که اقبال زیادی را هم به همراه داشته است، امید است فصل جدید برنامه که با طراحی متفاوت در بازی‌ها و ساختار همراه است، مخاطبان را با خود همراه کند.