به گزارش هنرآنلاین ، در این فیلم سینمایی که با رویکرد طنز اجتماعی ساخته شده است سینا مهراد ، پردیس احمدیه ، فرهاد آئیش ، گوهر خیر اندیش ،کمند امیر سلیمانی ، سید جواد یحیوی ، سیاوش چراغی پور، محمد فیلی وعلیرضا داوود نژاد به عنوان بازیگر حضور دارند.

سید جمال ساداتیان به عنوان مشاور تهیه کننده،مرتضی هدایی(مدیر فیلمبرداری)،میثم مولایی(تدوین)،مسعود سخاوت دوست(اهنگساز) و عباس عباسی(طراح چهره پردازی) در این پروژه سینمایی حضور دارند.

در خلاصه داستان این فیلم طنز آمده است:

«سهیل و مریم زوج جوانی که سودای مهاجرت دارند،علیرغم توصیه های پدر و مادر مریم از فرزندآوری خودداری می کنند. تا اینکه پدر مریم تصمیم می گیردمبلغی که ازخواهرش به ارث برده را بین نوه هایش تقسیم کند.سهیل و مریم که برای مهاجرت نیاز به پول دارند تصمیم می گیرند بچه دار شونداما فوت ناگهانی غلامحسین محاسبات آنها را برهم می زندتا اینکه ...»

بنیاد فرهنگی روایت فتح سرمایه گذار اصلی این پروژه سینمایی می باشد که در تولید این فیلم با بنیاد سینمایی فارابی و موسسه بهمن سبز حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی مشارکت دارد.

لازم به ذکر است در سالهای اخیر و با توجه به بحران جمعیت در جامعه،در رهنمودهای رهبر معظم انقلاب بر فرهنگ سازی در حوزه فرزندآوری و ازدیاد جمعیت تاکید ویژه ای شده است که ساخت این اثر سینمایی در این راستا ارزیابی می گردد.

بنیاد فرهنگی روایت فتح در دور جدید تولید آثار سینمایی خود ،چندین اثر سینمایی را در استان های کشور در دست تهیه و ساخت دارد  که در روزهای گذشته خبر ساخت و تولید فیلم سینمایی قهرمان جندی شاپور با موضوع زندگی و مبارزات شهید دکتر عبدالمجید بقایی  منتشر گردید.