به گزارش هنرآنلاین ، فصل چهارم اجرای عمومی نمایش «لانگ شات» به کارگردانی و بازی محمدرضا مالکی پس از پشت سرگذاشتن 100 اجرای موفق در حالی از روز پنجشنبه هفتم دی ماه در تئاتر «هامون» آغاز خواهد شد که همزمان با شروع مرحله پیش فروش بلیت روزهای اول، از پوستر جدید این اثر نمایشی با طراحی محمد سلیمانشاه نیز رونمایی شد.

نمایش «لانگ شات» از جمله آثار نمایشی پرمخاطب تئاتر کشورمان است که فصل های پیشین اجراهای خود را با استقبال  بیش از 3 هزار نفر از مخاطبان در تماشاخانه حیایی، مجموعه تئاتر مولوی و تالار سایه مجموعه تئاتر شهر پشت سرگذاشت.

داستان این اثرنمایشی که از تاریخ یاد شده هر روز ساعت 17 در تماشاخانه هامون میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود، روایت گر بخش هایی از زندگی شخصیتی به نام رضا مژده کارگرخیاطی است که عاشق سینماست . او یک شب در محل کار خود می خواهد فیلمی با گوشی همراه از خودش ضبط کند تا برای یک دفتر سینمایی بفرستد اما اتفاقاتی می افتد که او را وارد چالش عجیب و غریبی می کند.

جواد خورشا و محمدرضا مالکی نویسندگان، محمدرضا مالکی بازیگر و کارگردان، سینا ییلاق بیگی طراح صحنه،محمدرضا مالکی طراح لباس، محمد سلیمانشاه طراح پوستر، پریسا روز بهانی دستیار کارگردان و برنامه ریز، پرتو جغتایی عکاس، عرفان یزدی صدا، میثم شاه حسینی ویدئو، نگین توانپور و مسیح خداداد ساخت تیزر، نگار ربیعی دستیار دوم کارگردان، هلیا خادم مدیر صحنه ، علیرضا سعیدی امور رسانه ای دیگر عوامل اجرایی این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.

نمایش «لانگ شات» به کارگردانی محمدرضا مالکی از روز پنجشنبه هفتم دی ماه ساعت 17 در تئاتر«هامون» واقع خیابان انقلاب، ابتدای خیابان فلسطین جنوبی پذیرای تماشاگران تئاتر خواهد بود و علاقه مندان برای خرید بلیت این اثر نمایشی می توانند به سامانه «تیوال» مراجعه کنند.