به گزارش هنرآنلاین، فیلم سینمایی «شهرک» به تهیه‌کنندگی علی سرتیپی و نویسندگی و کارگردانی علی حضرتی در سومین حضور جهانی خود به بخش مسابقه هفدهمین دوره جشنواره بین‌المللی Transsaharien راه یافته و هم اکنون در این رویداد جهانی با آثاری از کشورهای مهم دنیا به رقابت می‌پردازد.

این جشنواره که هر ساله در شهر زاگورا در کشور مراکش برگزار می‌شود، در این دوره هم از 24 تا 29 آذر (15 تا 20 دسامبر) در حال برگزاری است.

لازم به ذکر است که فیلم سینمایی «شهرک» پیش از این در جشنواره بین‌المللی «تریپولی لبنان» و «ویتره» فرانسه حضور پیدا کرده و توانسته بود دو جایزه اصلی این جشنواره‌ها را از آن خود کند.

پخش بین‌الملل فیلم سینمایی «شهرک» به عهده کمپانی DreamLab Films به مدیریت نسرین میرشب است.

در فیلم سینمایی «شهرک» ساعد سهیلی، کاظم سیاحی، مهتاب ثروتی، همایون ارشادی، رویا جاویدنیا، شاهرخ فروتنیان، مرتضی ضرابی، ساقی حاجی‌پور به ایفای نقش پرداخته‌اند.

«شهرک» فضایی متفاوت، عاشقانه، رازآلود و معمایی را مدنظر قرار داده و داستان نوید فلاحتی، جوان علاقمند به بازیگری را روایت می‌کند که در تست یک فیلم سینمایی بزرگ قبول می‌شود و برای پیوستن به این پروژه و رسیدن به آرزوی دیرینه خود یعنی بازیگر شدن، باید شرایط ویژه و تمرین‌های روحی و روانی گروه بازیگران در شهرکی ایزوله شده را بپذیرد.