به گزارش هنرآنلاین، نمایش «قلاده‌ای برای یک سگ مرده» به کارگردانی حامد هادوی و بر اساس متنی از محمد چرم شیر، که از ۱۲ آذرماه اجراهای خود را در آمفی تئاتر صحنه آبی آغاز می‌کند، سه‌شنبه ۱۴ آذرماه ساعت ۱۹ میزبان اصحاب رسانه و منتقدان خواهد بود.

در خلاصه نمایش آمده است: «مردی در گیر و دار اختلالات روانی‌اش خود را سگ می‌پندارد. او در طول نمایش به واگویی آنچه در دوران حیاتش بر او گذشته می‌پردازد و با نگاهی سرد، شبه‌روشنفکران نو پا و کج فهم دنیای مدرن را مورد انتقاد قرار می‌دهد.»

در این نمایش محمد فرامرز به ایفای نقش می‌پردازد.

دیگر عوامل نمایش «قلاده‌ای برای یک سگ مرده» عبارتند از :

مجری طرح: وحید معینی دانشمندی، دستیار کارگردان و منشی صحنه: مهسا جوانمردی، مدیر صحنه: فربد شهماری و یونس امراهی، طراح صحنه و لباس: حامد هادوی، نور و صوت: مهسا جوانمردی، دکور: محمد فرامرز و میلاد بهرامی، گریم : فاطمه جوانمردی، عکاس: سعید فرامرز و کیمیا حمزه، انتخاب موسیقی: مصطفی سیدانی، پوستر: ایمان تقوایی، تیزر: سجاد قره‌خان، روابط عمومی و امور رسانه: درسا بخشندگی و تولید: موسسه هنرهای نمایشی صحنه آبی.

اصحاب رسانه و منتقدان می‌توانند جهت اعلام حضور خود در این اجرا و هماهنگی لازم از طریق پیامک به شماره ۰۹۱۲۳۰۱۸۸۸۶ اقدام کنند.