به گزارش هنرآنلاین،این نمایش روایتی روانشناختی از یک داستان هولناک واقعی است که در ادامه دیگر آثار کارگردان این نمایش روی صحنه خواهد رفت.در این نمایش دلایل و انگیزه‌های یک جنایت، در قالب روایتی پازل‌گونه و معمایی رونمایی خواهد شد.

به گفته کارگردان این نمایش، برای نگارش متن بیشتر  از هزار ساعت مستند، گزارش و تحلیل روانشناسی جنایت‌های مختلف در سراسر جهان با همکاری مشاوران متخصص سلامت روان بررسی شده‌اند.

محبعلی که بهمن سال گذشته نمایش موشمرگی را در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه برده بود، کارگردانی نمایش‌هایی چون غارنشینان، شب جنایتکاران، بی‌دیواری و آئورا را نیز در کارنامه خود دارد.

در این نمایش بازیگرانی چون: محمدرضا حسن‌زاده،  آیلار نوشهری، شقایق عزیزی، معصومه میراشه، ندا قاسمی، بهزاد ناجی، نیلان نکویی، سارا لطفی، پرنیا عسگری، نغمه مددی، محمدرضا داودی، مازیار زحمتکش، سارا بولوری، فاطمه فیاضی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

همچنین سارا مقدم به‌عنوان دستیار کارگردان و زهراپوررضا به عنوان منشی صحنه، مارال شوقی، طراح لباس، زهره صمغ‌آبادی طراح گریم، شهاب شریفی طراح صحنه، حامد شریفی طراح پوستر،  و فرانک ظاهری طراح حرکت، گروه نمایشی را همراهی می‌کنند.