به گزارش هنرآنلاین، حسین مسافرآستانه دبیر آکادمی فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» ضمن اعلام آغاز ثبت‌نام این فراخوان از امروز (۱۵ آبان ماه ۱۴۰۲) اظهار داشت: علاقه‌مندان به عرصه بازیگری می‌توانند از امروز با مراجعه به سایت https://mehrafarinartists.com اقدام به ثبت‌نام در این فراخوان کنند. جزئیات استعدادیابی به طور کامل در سایت قرار داده شده است و به محض اتمام مهلت ثبت‌نام، سایر مراحل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

وی افزود: مسئله کمبود بازیگر دغدغه بسیاری از پروژه‌های نمایشی در سال‌های اخیر بوده است، به عنوان مثال کارگردانان برای انتخاب بازیگر در رده‌های سنی مختلف حق انتخاب چندانی ندارند و افرادی هم که در دسترس هستند به دلیل تعدد تولید سریال‌ها ممکن است تا ماه‌ها درگیر باشند.

مسافرآستانه در پایان گفت: ورود نسل جدید به عرصه بازیگری امری ضروری و غیر قابل انکار است و امیدوارم با استفاده از تجارب بالای همکارانمان در «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» بتوانیم قدم مهمی در ورود استعدادهای تازه و ناب به عرصه بازیگری برداریم.

فراخوان استعدادیابی بازیگری «هفت رخ» با مدیریت محمدحسین لطیفی و حسین مسافرآستانه به عنوان دبیر و همچنین با حضور چهره‌هایی چون فرهاد قائمیان، بابک زرین و نسرین مقانلو از امروز وارد فاز ثبت‌نام می‌شود.

این فراخوان زیر نظر «بنیاد هنرمندان مهرآفرین» به مدیر عاملی محسن زارع‌اشکذری برگزار خواهد شد.