به گزارش هنرآنلاین، نمایش «اسفرود بی‌دم» به کارگردانی فرشید روشنی و همراهی پویا سعیدی به عنوان نویسنده و مشاورکارگردان در تئاتر شهرزاد به روی صحنه می‌رود. 

این نمایش تلاشی نو برای ارتباط با طیف گسترده مخاطبان خواهد بود. داستان «اسفرود بی‌دم» از یک شکل موسیقایی تبعیت می‌کند که درچند موومان مستقل و به هم پیوسته روایت می‌شود. 

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «وقتی سوژه‌ یک مستندساز چموشی می‌کند، زنی نمی‌پذیرد این غریبه مزاحم شوهرش است، بازجویی نمی‌خواهد توسط همکارش بازجویی شود، نویسنده‌ای نمی‌تواند مرگش را با ماشین تایپش بنویسد و استندآپ کمدینی نمی‌تواند از جا بلند شود، تقابل آغاز می‌شود. بی‌خبر از این که همیشه حریف بزرگ‌تری وجود دارد. کسی به اسمِ «یارو ارّه برقیه».» 

در این نمایش، پویا نوروزی سازنده موسیقی «لانچر ۵» قطعه‌ی تازه‌ای را کار کرده، که ترانه‌هایی با صدای مجید عبدالهی اجرا خواهد شد. 

تهیه‌کننده «اسفرود بی‌دم»، جلیل اکبری‌صحت است، که پیش از این تجربه تهیه‌کنندگی و کارگردانی در حوزه سینما را درکارنامه خود دارد. 

پیش فروش اینترنتی بلیت های این نمایش از روز شنبه ساعت۱۳ در سایت تیوال آغاز می‌شود. عوامل این اثر  به زودی معرفی می‌شوند.