به گزارش هنرآنلاین، «مجموعه سینمایی رو باز باغ کتاب تهران» و «مجتمع فرهنگی سینمایی هنر و تجربه بابل» به مجموعه سینماهای هنر و تجربه اضافه شدند. 

مجموعه سینمایی رو باز باغ کتاب تهران دارای سه سالن است که قرار است یک سالن بصورت اختصاصی به نمایش فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه اختصاص پیدا کند. این مجموعه سینمایی در بزرگراه شهید حقانی، ورودی کتابخانه ملی، باغ کتاب تهران قرار دارد. 

مجتمع فرهنگی سینمایی هنر و تجربه بابل نیز دارای یک سالن به ظرفیت ۳۵۰ نفر است که از سال ۱۳۹۵ بصورت اختصاصی فیلم‌های هنر و تجربه را اکران می‌کرد و مجددا و پس از یک وقفه کوتاه از روز چهارشنبه سوم آبان‌ماه نمایش فیلم‌های گروه هنر و تجربه با اکران مجموعه فیلم‌های کوتاه ژانر وحشت در این سینما آغاز می‌شود. 

مجتمع فرهنگی و سینمایی هنر و تجربه بابل در میدان ولایت، بلوار نوشیروانی، انتهای پارک شهید شکری قرار دارد. 

هم اکنون فیلم‌های گروه سینمایی هنر و تجربه در ۲۳ سالن سینما در تهران و شهرستان‌ها به صورت ثابت به نمایش در می‌آید. 

در تهران در سینماهای چارسو، کورش، موزه سینما، نارسیس، پرده طلایی، پرندمال، فرهنگ، باغ کتاب  هر روز در دو سانس  16 و 18 و در شهرستان‌ها در سینماهای هویزه، ویلاژتوریست و اطلس مشهد، سوره و ساحل اصفهان، گلستان شیراز، مهر قدس همدان، عصر جدید گرگان، ستاره باران تبریز، بهمن سنندج، مهر ارومیه، تماشاخانه پارس کرمان، آزادی کرمانشاه، بازار شهر قم و هنر و تجربه بابل روزهای چهارشنبه هر هفته در دو  سانس 16 و 18 به صورت ثابت به  نمایش در می‌آید. 

همچنین علاوه بر سینماهای ثابت، برخی فیلم‌ها با توجه به استقبال مخاطبان در ۱۰ سینما نیز بصورت گردشی به نمایش در می‌آید.