به گزارش هنرآنلاین، برنامه «نَقل و نُقل» به میزبانی حامد عسکری یک دورهمی صمیمانه بین مجری برنامه و اهالی هنر است که با موضوع فلسطین و روز بزرگداشت حافظ در دو قسمت مستقل، میزبان هنرمندان عرصه هنر و فرهنگ خواهد بود.

عسکری در سومین دورهمی این برنامه با موضوع فلسطین، میزبان جمعی از شعرای کشورمان؛ احمد بابایی، میلاد عرفان‌پور، محمدرضا طهماسبی و علی داودی خواهد بود. این برنامه که دوشنبه- ۱۷ مهرماه پخش می‌شود، به خوانش اشعار شعرای حاضر در برنامه با موضوع فلسطین اختصاص دارد.

چهارمین قسمت این دورهمی به مناسبت سالروز بزرگداشت حافظ در بیستم مهرماه، با موضوع روز بزرگداشت حافظ میزبان هنرمندانی در عرصه فرهنگ و ادب همچون مسعود فروتن (کارگردان)، محمود حبیبی کسبی (شاعر)، رضا مهدوی (موسیقیدان) و صادق شیخ‌زاده (خواننده) است که سه‌شنبه- ۱۸ مهرماه روانه آنتن می‌شود.

بخشی از برنامه «نَقل و نُقل» به خاطره‌گویی اختصاص دارد که عسکری به همراه مهمانان پیرامون موضوع برنامه، به بیان خاطرات خود می‌پردازند و این خاطره‌گویی ارتباط مستقیم به موضوع برنامه دارد و بخش دیگر برنامه به آثار مهمانان حاضر در برنامه اختصاص دارد که با توجه به عرصه‌ای که در آن به فعالیت مشغول هستند، به معرفی آثار خود و یا خواندن اشعارشان با توجه به موضوع برنامه می‌پردازند.

برنامه «نَقل و نُقل» کاری از گروه معارف اسلامی شبکه دو سیما به تهیه‌کنندگی محمدحسام مدنی، سردبیری و کارگردانی علیرضا کاردان امین و اجرای حامد عسکری است که ۱۷ مهرماه با موضوع فلسطین و ۱۸ مهرماه با موضوع بزرگداشت حافظ ساعت ۲۲ مهمان خانه مخاطبان خواهد بود.