به گزارش هنرآنلاین، فیلم کوتاه «نُ خاعِ من» (My Spinal cord) به نویسندگی و کارگردانی مریسا صبوری و تهیه‌کنندگی پارسا جمال‌نسب با اتمام فیلمبرداری در حال حاضر در مرحله تدوین و اصلاح رنگ قرار دارد.

این فیلم داستان زندگی سارا، دونده‌ای جوان را روایت می‌کند که پس از شرکت در یکی از مسابقات درون باشگاهی مصدوم و دچار عارضه قطع نخاع می‌شود. از آن پس، شب و روز خواهر و برادر سارا برای درمان و بهبود دوباره وی تیره و تار می‌شود. آن‌ها از هر آنچه دارند برای مراقبت و نگهداری از خواهری که دیگر نمی‌تواند بدود، شادی کند و در یک کلام زندگی کند، بهره می‌برند... .

مریسا صبوری، مسعود حسینی، الهام قربانی، مهدی جعفری‌نیا بازیگرانی هستند که در این فیلم کوتاه به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ن خاع من1

مریسا صبوری پیش از این فیلم کوتاه «لحظه‌ای با خدا» که به موضوع اهدای عضو می‌پردازد و فیلم کوتاه «جایی برای دو نفر» در ژانر درام، معمایی و پلیسی را کارگردانی کرده است. وی همچنین به مدت چندین سال در حوزه ترجمه کتاب، نویسندگی و ترجمه زیرنویس فیلم به صورت حرفه‌ای مشغول فعالیت است.

عوامل پشت دوربین «نُ خاعِ من» عبارتند از: مشاور کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: حمیدرضا الیاسی، مدیر فیلمبرداری: حمید مهرافروز، دستیار یک فیلمبردار: سیاوش محمدی، مدیر صدابرداری: آرش برومند، دستیار صدا: حسن کریمی، محراب میرایی، طراح چهره‌پردازی: محسن دارسنج، مجری چهره‌پردازی: الهه شاهین، دستیار کارگردان: داریو علمی‌زاده، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی‌مجد، عکاس و فیلمبردار پشت صحنه: لیلا دبیب، تدوین و طراح صداگذاری: وحید کردلو، اصلاح رنگ: کردلو استودیو، موسیقی: علی گرگین، منشی صحنه: مژگان مظاهری، دستیار دوم کارگردان: مهتاب میرکوشا، طراح صحنه و لباس: مریسا صبوری، گروه صحنه و لباس: سعیده مطهری، لیلی صبوری، نیلوفر مقدسی، مدیر تولید: پارسا جمال‌نسب، تدارکات: احسان زمانی، جهان کورش، رضا لامعی.