به گزارش هنرآنلاین، انجمن سینمای جوانان ایران از علاقه‌مندان به شرکت در نشست‌های تخصصی چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران دعوت به نام نویسی کرد.

این نشست‌ها برای هفتمین دوره متوالی، شامل ۲۰ نشست تخصصی در ۵ روز می‌شود که از ساعت ۱۰ تا ۲۱ در ایام برگزاری چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران میزبان علاقه‌مندان و سینماگران خواهد بود. ۱۰ نشست با دبیری کمال تبریزی در خصوص گفت و گوی کارگردان با عوامل پشت صحنه یک فیلم با حضور عوامل حرفه ای سینما، پنج نشست با محوریت ژانر در فیلم کوتاه با دبیری حسن حسینی و استادهای اردوهای فیلمسازی و پنج نشست بین‌المللی با محوریت موضوعات روز سینما محتوای این نشست‌ها را دربرمی‌گیرد.

ضوابط و شرایط حضور در نشست‌های تخصصی چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به شرح زیر اعلان شده است:

۱- تهیه کارت ویژه

از طریق نام‌نویسی اینترنتی برای حضور در تمامی «۲۰ نشست تخصصی» از شنبه ۱۵ مهر تا دوشنبه ۲۴ مهرماه از طریق سامانه www.tisff.ir یا www.iycs.ir

امتیازات دریافت کارت ویژه ورود به نشست‌های «۴۰ - ۲۰»:

دریافت گواهی شرکت در نشست‌ها (مشروط بر حضور کامل در حداقل ۱۵ نشست)

بهره‌برداری از تخفیف ۵۰ درصدی در تهیه کارت ویژه

پذیرایی یک وعده غذا

۳۰ درصد تخفیف خرید کتاب از نمایشگاه تخصصی کتاب و سینما در جشنواره

۲- تهیه کارت موقت (کارت تک‌نشست): به صورت حضوری در محل نشست‌ها از پنجشنبه ۲۷ مهر

مراحل تهیه کارت:

الف - دریافت کارت ویژه: هزینه کل پکیج (۴ میلیون تومان)

o واریز هزینه حضور در کل نشست‌ها با ۵۰% تخفیف، به مبلغ (۲ میلیون تومان) از طریق درگاه اینترنتی سایت رسمی انجمن سینمای جوانان ایران و یا جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به آدرس: www.tisff.ir یا www.iycs.ir حداکثر تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه ۲۴ مهرماه ماه ۱۴۰۲

o مربیان دفاتر انجمن سینمای جوانان ایران و فیلمسازان بخش مسابقه جشنواره، با ۸۰% تخفیف با مبلغ ۸۰۰ هزار تومان می‌توانند برای کارت ویژه نام‌نویسی کنند.

o هنرجویان انجمن سینمای جوانان ایران و پژوهشگران همایش مطالعات و دانشجویان سینما با ۷۰% تخفیف با مبلغ ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان می‌توانند نام‌نویسی کنند.

o اعضای باشگاه مخاطبان پاتوق فیلم کوتاه با ۶۰% تخفیف با مبلغ ۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان می‌توانند نام نویسی کنند

o پس از تایید نام نویسی پیامک تأییدیه در ساعت اداری ارسال خواهد شد.

o دریافت کارت ویژه در محل برگزاری نشست‌ها در پردیس ملت روز اول برگزاری نشست‌ها

ب- دریافت کارت موقت:

o خرید حضوری کارت تک‌نشست: هزینه هر نشست مبلغ (۲۰۰.۰۰۰ تومان) است که در صورت وجود ظرفیت خالی در سالن، دو ساعت قبل از هر نشست در محل برگزاری امکانپذیر است.

o خرید حضوری کارت روزانه : هزینه چهار نشست روز به مبلغ (۶۰۰.۰۰۰ تومان) است که در صورت وجود ظرفیت خالی در سالن، یک روز قبل از برگزاری در محل نشست امکان‌پذیر است.

o قابل ذکر است خرید کارت‌های موقت فقط در صورت بودن ظرفیت خالی در سالن امکان پذیر است در غیر این صورت از پذیرش علاقمندان در زمان برگزاری معذوریم.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۶۰۸۴۸۲۹-۸۶۰۸۴۸۱۶-۸۶۰۸۴۷۱۰-۸۶۰۸۴۸۰۱ و یا شماره همراه ۰۹۱۰۷۶۲۶۴۷۲ و ۰۹۰۵۳۴۰۲۱۸۷ تماس بگیرند.

نشانی ایمیل معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران نیز amoozesh.iycs@gmail.com است.

چهلمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری مهدی آذرپندار ۲۷ مهر تا ۲ آبان ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد.