به گزارش هنرآنلاین، نمایش «سندروم استُکهُلم» به نویسندگی سعید خاکپور و تهیه‌کنندگی و کارگردانی ایمان سلیمانی اجرای روز پنج‌شنبه 26 مردادماه خود را در تماشاخانه «اهورا» به میزبانی از منتقدان، خبرنگاران و عکاسان تئاتر اختصاص داد.

در خلاصه‌داستان این نمایش آمده:«تا حالا شده به این فکر کنید که شما و دوستان صمیمی‌تون رو گروگان بگیرن؟! ببینیم سرگذشت چند دوست قدیمی رو که گروگان گرفته شدند و در حال تلاش برای آزادی هستند».

امین غفاری، تینا محمدی، سینا قبادی، نازنین منوچهری، علی راستگو، فرناز نجفی، یاسین میرزایی و یسنا خوانساری بازیگران نمایش «سندروم استکهلم» هستند.

سایر عوامل نمایش عبارتند از: زهرا مسیب نهاوندی (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، یاسمن شقاقی (بازیگردان)، محمدامین مجدی (منشی صحنه)، فرناز نجفی (طراح حرکت)، مهدی اَرَس آشتیانی (طراح پوستر)، زهرا مسیب نهاوندی (عکاس و ساخت تیزر)، یاسین میرزایی (مدیر صحنه)، محمدحسین عباسی (دستیارصحنه)، هادی حنیفه (آهنگساز)، ایمان سلیمانی (طراح نور و صحنه)،کاری از گروه هنری سورن.

سندروم2

گفتنی است نمایش «سندروم استکهلم» اجراهای خود را از 22 مردادماه در تماشاخانه اهورا شروع کرده و تا 10 شهریورماه روی صحنه خواهد بود.

منتقدان، خبرنگاران و عکاسان برای تماشای این نمایش، می‌توانند ساعت: ۲۰:۳۰ روز پنج‌شنبه 26 مردادماه در تماشاخانه اهورا به نشانی میدان هفت تیر، ابتدای خیابان مفتح جنوبی، بین کوچه تور و همراه، مجتمع هنری عرفان (تیتان) حضور داشته باشند. سایر علاقه‌مندان نیز برای تهیه بلیت به سایت تیوال (https://www.tiwall.com/p/stockholmsyndrome) مراجعه کنند.