به گزارش هنرآنلاین، منصوره مصطفی‌زاده، انسیه شاه حسینی، شیرین بینا، طیبه فلکیان و رهبر قنبری به عنوان اعضای هیات انتخاب این دوره از جشنواره معرفی شدند.

منصوره مصطفی‌زاده؛ دبیر سومین جشنواره فیلم و عکس «مادر»، نویسنده و کارشناس کتاب کودک حضور در مجلات همشهری جوان، سردبیری ماهنامه شهرزاد، مدیر اجرایی انتشارات تخصصی کودک و نوجوان کتاب‌پارک و ... را در کارنامه حرفه‌ای خود ثبت کرده است.

انسیه شاه‌حسینی؛ فیلمساز و فیلمنامه نویس ساخت چند فیلم کوتاه داستانی، مستند و فیلم‌ سینمایی را در کارنامه کاری خود دارد. از افتخارات این فیلمساز می توان به کسب جوایز متعدد از جشنواره‌های مطرحی چون «کارلو ویواری»، «توئارمینوی»، سیسیل ایتالیا، جشنواره فجر و حضور در هیئت انتخاب و داوری جشنواره‌‌های معتبر اشاره کرد.

شیرین بینا؛ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در آثار متعددی چون «مسافری از هند»، «مریم مقدس»، «فرش باد»، «بوی پیراهن یوسف»، «جزیره» و ... ایفای نقش کرده است. حضور در هیات انتخاب و داوری جشنواره‌هایی چون تئاتر استانی و سوره از دیگر فعالیت‌های این بازیگر است. 

طیبه فلکیان؛ تهیه‌کننده، کارگردان و مسئول امور استان‌ها و مناطق انجمن سینمای جوانان ایران ساخت فیلم‌های مستند و داستانی مختلفی را در کارنامه خود دارد. عضویت در هیات انتخاب و داوری جشنواره‌های متعدد از جمله جشنواره فیلم کوتاه تهران، جشنواره‌های منطقه‌ای سینمای جوان و ... از دیگر فعالیت‌های ایشان است. 

رهبر قنبری؛ کارگردان، مستندساز، نویسنده و تدوینگر است. تدریس در انجمن سینمای جوانان، نگارش فیلمنامه، ساخت آثار مستند و تلویزیونی و عضویت در هیات داوری و انتخاب جشنواره‌های متعدد در کارنامه حرفه‌ای این فیلمساز است. او همچنین دریافت جایزه از جشنواره‌هایی چون: سینه‌کید آمستردام، المپیای یونان، جشنواره مذهب امروز ایتالیا، جشنواره‌ فیلم کودک و نوجوان و ... را در کارنامه خود دارد.

لازم به ذکر است مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا تاریخ ۲۵ مرداد تمدید شده. سومین جشنواره ملی فیلم و عکس «مادر» به دبیری منصوره مصطفی‌زاده و با مشارکت اپلیکیشن روبیکا، معاونت امور فرهنگی و اجتماعی مترو تهران و موسسه تصویر شهر مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد.