به گزارش هنرآنلاین به نقل از  مشاور رسانه‌ای پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «تاخت» به نویسندگی و کارگردانی معراج بهرامی به پایان رسید. این فیلم که در ژانر وسترن ساخته شده، سومین تجربه کارگردانی معراج بهرامی پس از فیلم‌های «سوگنامه‌ای به رنگ آبی» و «جویدن با چشمها» است.

فیلم کوتاه «تاخت» که روایتگر خشمی است که فرصت بروز در رابطه با ارزش‌های پوچ و تو خالی جامعه مدرن را پیدا می‌کند؛ در بیابان‌های بویین زهرا فیلمبرداری شده و پس از پشت سر گذاشتن مراحل تدوین و صداگذاری آماده حضور در جشنواره‌های بین المللی خواهد شد.

محمدعلی هاشمی، بهزاد قره گوزلیان و محمد نصیری در این اثر به ایفای نقش می‌پردازند.

از دیگر عوامل این فیلم می‌توان به مشاور کارگردان: محمد تقی احمدزاده؛ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز: محمدعلی هاشمی؛ دستیار دوم کارگردان: علی کاظمی؛ منشی صحنه: سمانه یداللهی؛ مدیر فیلمیرداری: محمدامین شریفی کیا؛ دستیاران: امیرمهدی مرادی، علیرضا خالیان، پارسا حسنی؛ مدیر صدابرداری: محسن ظهرابی؛ طراح و مجری گریم: نرگس زارعی؛ طراح لباس: معراج بهرامی؛ مدیر تولید: محمدرضا محمودی؛ سرمایه گذاران: مریم متبحری، معراج بهرامی؛ مجری طرح: انجمن سینمای جوان قزوین و پشتیبانی: i zoom rental اشاره کرد.