به گزارش هنرآنلاین به نقل از  اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این نمایش آهنگین با محتوایی شاد برای کودکان، نوجوانان و خانواده‌ها طراحی شده است. علی فروتن، حمید گلی، محمد حاج‌بابایی، زیبا برجی‌فلاح، امید اسکندر و محمد ملاولی بازیگران نمایش «دوره گردها» هستند.

در خلاصه نمایش «دوره گردها» آمده است: کودکانی با شرایط متفاوت با این گروه رو به رو شده و اتفاق‌های ویژه‌ای در کنار هم رقم می‌زنند. این نمایش سعی دارد به‌صورت غیرمستقیم موارد مختلف رفتاری را با رویکرد روان‌شناسی بررسی کند.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از: سعیده دادگر دستیار کارگردان، زیبا برجی‌فلاح شاعر، امید اسکندر و محمد ملاولی موسیقی و اجرا، مهدی نیک‌روش طراح صحنه، سعیده دادگر طراح لباس، شیوا بابابیگی طراح پوستر و بروشور، محمدسالار گلی عکاس و ساخت تیزر، امیر یزدان‌صفت ساخت دکور، مژگان برنده دوخت لباس و علیرضا باقری روابط عمومی.

عموهای فیتیله‌ای با نمایش «دوره گردها» از روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ساعت ۱۷در سالن گلستان مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پروش فکری کوکان و نوجوان واقع در پارک لاله تهران میزبان علاقه‌مندان می‌شوند.