به گزارش هنرآنلاین، با اتمام پخش مینی سریال «مامان اشتباه می‌کند»، اولین قسمت از سریال خانوادگی «دختر امپراطور» پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ساعت ۲۳ از آنتن شبکه تهران تقدیم نگاه مخاطبان می‌شود.

این سریال تلویزیونی محصول سال ۲۰۱۳ کشور کره جنوبی در ژانر خانوادگی افسانه‌ای است که در ۵۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تهیه و تولید شده است.

داستان جذاب و افسانه‌ایِ «دختر امپراطور»، حکایت دو خواهر است که یکی دختر واقعی و دیگری دختر خوانده امپراطور است. دختر دوم امپراطور پس از مرگ مادرش با تنها گلِ سری که از مادر دارد موفق می‌شود خود را به عنوان دختر حقیقی امپراطور معرفی کند. دختر اول با پی بردن به راز بزرگ زندگی پدرش به دنبال ماجراجویی‌هایی در خاندان امپراطور بر می‌آید و …

کارگردانی این مجموعه تلویزیونی را لی سانگ و فیلمنامه آن را هوآنگ جین یانگ نگارش کرده است و هنرمندانی همچون سئو هیون جین، سئو وو، لی چه ریونگ، جو هیون جائه و… در آن نقش آفرینی کرده‌اند.

این مجموعه نمایشی به سفارش گروه تامین برنامه شبکه تهران سیما، به مدیر دوبلاژی زهره شکوفنده و ویراستاری طاهره سلگی ترجمه و آماده پخش شده است و هر شب ساعت ۲۳ روی آنتن می‌رود و روز بعد حوالی ساعت ۱۱ و ۱۹ بازپخش خواهد شد.