به گزارش هنرآنلاین، مراسم قرعه‌کشی پخش برنامه‌های انتخابات مجلس شورای اسلامی امشب چهارشنبه 12 اردیبهشت ساعت 22 روی آنتن می‌رود.
 
گفتنی است پس از برگزاری مراسم قرعه‌کشی ضبط و پخش برنامه های تبلیغاتی نامزدهای دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و همچنین مناظره های نامزدهای انتخابات پیش رو، این برنامه‌ها از پنجشنبه 13 اردیبهشت در کنداکتور پخش شبکه تهران سیما قرار خواهند گرفت.
 
یادآور می شود برای حوزه انتخابیه تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس ۳۲ نامزد و در حوزه ورامین، قرچک و پیشوا دو نامزد به رقابت خواهند پرداخت که بر این اساس 34 برنامه تلویزیونی 20 دقیقه‌ای با عنوان «نماینده مردم» برای نامزدهای دور دوم مجلس شورای اسلامی روی آنتن خواهد رفت. این برنامه‌ها به صورت رایگان ضبط و تولید شده و هر روز در باکس های مشخص شده ساعات 9:30، 10:30، 13:30، 15:30و 17:30 از شبکه تهران سیما روی آنتن می‌رود و نسخه رادیویی آن نیز از رادیو تهران پخش خواهد شد.
 
همچنین تبلیغات دو نماینده شهرستان ورامین نیز روزهای شنبه و یکشنبه 15 و 16 اردیبهشت ساعت 11:30 در جدول پخش برنامه های شبکه تهران قرار دارد.هشت مناظره برای نامزدهای تهرانی (تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس) و سه مناظره برای نامزدهای ورامین، قرچک و پیشوا در قالب برنامه «فرصت انتخاب» در نظر گرفته شده که از پنجشنبه 13 اردیبهشت تماشایی می شود.
 
بر این اساس مناظره 1 گروه یک؛ پنجشنبه ساعت 20، مناظره 1 گروه 2؛ جمعه ساعت 15، مناظره 1 گروه 3 و مناظره 1 گروه 4 به ترتیب جمعه و شنبه ساعت 20 از این شبکه پخش می شود.
 
مناظره 2 در چهار گروه دیگر نیز از روز یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 20 در جدول پخش این شبکه قرار دارند و 3 مناظره برای نامزدهای ورامین، قرچک و پیشوا پیش‌بینی شده که از دوشنبه تا چهارشنبه (17 تا 19) ساعت 11 روانه آنتن می شود.