به گزارش هنر آنلاین کیم جای خواننده موسیقی کی پاپ کره‌ای که بعد از گرویدن به اسلام نام داوود کیم را برای خود برگزیده بود امشب ۲۵ اسفند در برنامه «محفل» حضور دارد که این قسمت از برنامه از ساعت ۱۷ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

پیش از این تصاویر مختلفی از حضور این خواننده کره‌ای در ایران و رستوران‌های ایرانی، امامزاده صالح و حتی سفرش به مشهد و حرم مطهر امام رضا (ع) دیده شده بود؛ تصاویری که بخشی از آنها را هم خودش در صفحه اجتماعی خود اطلاع رسانی کرده بود.

خواننده کره‌ای به «محفل» می‌آید/ از قصه مسلمانی تا شوخی با داوران

او در بدو ورودش عکسی هم با حامد شاکرنژاد یکی از داوران و میزبانان برنامه «محفل» منتشر کرد تا از همان ابتدا مشخص شود که دلیل سفر او به ایران چه بوده است. با این حال همچنان کنجکاوی زیادی نسبت به حضور او در ایران، ماجرای گرویدنش به اسلام و زندگی این خواننده کره‌ای وجود داشت که امشب این ماجراها را در برنامه «محفل» تعریف خواهد کرد.

خواننده کره‌ای به «محفل» می‌آید/ از قصه مسلمانی تا شوخی با داوران

کیم جای در این برنامه لباسی هم به یاد غزه پوشیده است و قرار است تعریف کند که اولین بار کجا به دین اسلام علاقه مند شده است.

پیش از این ویدئویی از آموزش ادبیات فارسی به کیم جای و شوخی داوران برنامه با او در شبکه‌های اجتماعی بازتاب پیدا کرده بود.