به گزارش هنرآنلاین، علی فروغی مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه "عکس ۵" گفت: نمایش آثار برتر چهارمین دوره جشنواره بین المللی جایزه "عکس ۵" از ۲۶ آبان به مدت یک هفته در خانه هنرمندان برگزار می شود که افتتاحیه این نمایشگاه جمعه ۲۶ آبان از ساعت ۱۷ تا ۲۰ است.

وی افزود: نقطه قوت این دوره از جشنواره ارائه آثار خوب و پر محتوا از عکاسان ترکیه، فرانسه، ایتالیا، ژاپن، ایران و... بود که رقابت خوبی بین این عکاسان دیده می شود.

عکس پنج1

مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه "عکس ۵" در ادامه تاکید کرد: هدف اصلی ما ایجاد و برقراری فضای فرهنگی سالم بین هنرمندان ایرانی و خارجی است. همچنین در این نمایشگاه ۱۶۰ اثر به نمایش گذاشته می شود که که ۵۰ اثر آن عکس های برتری است که از طرف هنرمندان خارج از کشور ارسال شده است.

وی خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه نمایش ۱۵ ویدئو آرت برتر این دوره را خواهیم داشت که در نظر داریم در دوره های بعدی بیشتر روی بخش ویدئو آرت تمرکز کنیم زیرا این هنر در ایران زیاد شناخته شده نیست.

عکس پنج2

مدیر هنری جشنواره بین المللی جایزه "عکس ۵" در پایان گفت: همچنین هدف دیگر جشنواره برای دوره بعدی تمرکز بر عکاسی فاین آرت است که به شکل گسترده تر به این بخش می پردازیم.

عوامل جشنواره عبارتند از: لیلی گلستان شورای سیاست گذاری، مهدی شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علیرضا شادی زاده دبیر جشنواره و شورای سیاست گذاری، علی فروغی مدیر هنری، غزاله سعادتی مدیر روابط عمومی، مشاور رسانه.

عکس5