به گزارش هنرآنلاین، با اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند، حسن غفاری، سعید فرجی و مریم کامیاب به عنوان داوران بخش عکس این جشنواره معرفی شدند.

حسن غفاری از عکاسان شناخته شده کشور است که سابقه سال‌ها فعالیت به عنوان عکاس مستند اجتماعی با گرایش مردم‌شناسی خارج از فضاهای شهری را دارد. وی همچنین عضو انجمن عکاسان مطبوعات ایران است و تاکنون جوایز متعددی را از جشنواره‌ها و مسابقات عکاسی دریافت کرده است.

سعید فرجی عکاس نام‌آشنای بحران است که سابقه سال‌ها فعالیت در رسانه‌ها را دارد. تاکنون مجموعه عکس‌های زیادی از وی به نمایش درآمده و همچنین کارگردانی و تصویربرداری مستندهایی چون «میرزا جواد»، «کاروان آزادی»، «آسیایی‌ها به غزه می‌روند»، «غرور یک ملت» را برعهده داشته است.

مریم کامیاب عکاس با سابقه خبرگزاری مهر و روزنامه تهران تایمز است که سال‌ها تجربه در عرصه رسانه را داشته است. وی برنده نشان عکس سال مطبوعاتی ایران و عکاس برگزیده سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش تجلی اراده ملی است.

براساس این گزارش، «بخش عکس» هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند در دو رشته تک عکس و مجموعه عکس برگزار می‌شود.

هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند به دبیری یاسر فریادرس در بخش‌های «مجموعه مستند»، «فیلم مستند»، «عکس مستند» و «مستندنگاری» برگزار می‌شود.