به گزارش هنرآنلاین، محمد حبیبی مدیر انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح  با بیان این خبر گفت:با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر لزوم جهاد فرهنگی و ضرورت استفاده از موضوعات ،مصادیق و محورهای دفاع مقدس در راستای جهاد تبیین ، دومین کارگاه استانی با محوریت شهدای شاخص هر استان را در  همدان و با موضوع شهید حاج حسین همدانی برگزار خواهیم کرد.

وی افزود:این کارگاه نقاشی با حضور هنرمندان  مطرح استانی و همزمان با کنگره ملی ۸۰۰۰ شهر استان همدان برگزار خواهد شد که در این کارگاه آقایان مهدی پرستار شهری،بشیر پوروقار، کریم زارعی، احمدشاملو،علی غیبی و امیر محمد سرمدی حضور خواهند داشت.

این کارگاه یکشنبه ۱۶ مهر ماه ۱۴۰۲ و در ورزشگاه سردار شهید قاسم سلیمانی برگزار خواهد شد.

حبیبی همچنین از برگزاری ۶ کارگاه دیگر تا پایان سال در سایر استان ها خبر داد.

گفتنی است انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس از زیر مجموعه های تخصصی بنیاد فرهنگی روایت فتح در حوزه هنرهای تجسمی می باشد که با مضامین انقلاب اسلامی،دفاع مقدس و مقاومت به خلق اثر و تولید محتوا (نقاشی،کارتون،کاریکاتور،گرافیک، انیمیشن،حجم سازی،و ..)می پردازد.

جشنواره جهانی هنر مقاومت هم از فعالیت های بین المللی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح  می باشد که تاکنون ۶ دوره آن برگزار شده است.