به گزارش هنرآنلاین، در یازدهمین دوره‌ این نمایشگاه با نام «کلکسیونر مدرن» آثاری از صادق تبریزی، میرعبدالرضا دریابیگی، طلیعه کامران، گارنیک در هاکوپیان، پرویز تناولی، ژازه تباتبایی، محمدعلی ترقی‌جاه، منوچهر نیازی، آیدین آغداشلو، محمد احصایی، حسین محجوبی، نصرالله افجه‌ای، جلال شباهنگی، علی‌اکبر صادقی، قاسم حاجی‌زاده، علی‌رضا اسپهبد، پرویز کلانتری، توکل اسماعیلی (مش‌اسماعیل) و ناصر اویسی به نمایش درخواهد آمد. همه‌ این نام‌ها جزء چهره‌های معتبر و پیشروی هنر مدرن و معاصر ایران محسوب می‌شوند.

گالری آرتیبیشن نخستین بار در سال ۱۳۹۷ نمایش آثار«کلکسیونر» را با نگاه به اهمیت و اثرگذاری فرهنگ مجموعه‌داری و توجه به اقتصاد هنر راه‌اندازی کرد. در این نمایشگاه که هر بار با اتخاذ یک رویکرد برگزار شده، این بار آثاری از هنرمندان شاخص ادوار مختلف هنر مدرن ایران عرضه می‌شود. در یازدهمین دوره از «کلکسیونر» آثاری دیگر از هنرمندان مدرنیست برای بار دوم به نمایش در می‌آید.

آثار منتخب در این نمایشگاه به مانند آثار ۱۰ دوره‌ی گذشته نه فقط ارزش هنری‌شان را تثبیت کرده‌اند بلکه در عین‌حال اهمیت و ارزش سرمایه‌گذاری در هنر را نیز در بطن خود دارند. هر اثر از «کلکسیونر مدرن» علاوه بر اینکه از منظر زیبایی‌شناسی ارزشمند و چشم‌نواز است، به عنوان بخشی از شناسنامه تاریخ هنر ایران نیز به شمار می‌آید و برای فردا، ماندگار و پیامی از هنر سال‌های پیشین است.

نمایشگاه «کلکسیونر ۱۱» از روز جمعه ۳ تیرماه ماه تا ۱۵ام همین ماه در گالری آرتیبیشن به نشانی خیابان شریعتی، پایین‌تر از حسینیه ارشاد، نرسیده به همت، گل‌نبی (غرب)، میدان احمدی روشن (کتابی)، خیابان ساسانی‌پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ برگزار خواهد شد.