به گزارش هنرآنلاین به نقل از  روابط عمومی ایده؛ نمایشگاه آثار هنری با موضوع زلزله کرمانشاه که در زمستان سال گذشته از سوی مدرسه ایده فراخوان شد، روز جمعه 17 فروردین‌ماه آثار منتخب خود را در فضای نمایشگاهی جدید گالری ایده در معرض دید علاقمندان قرار خواهد داد.

این نمایشگاه در بخش بین‌الملل، بخش مسابقه و بخش افتخاری کارگاه آموزشی مدرسه ایده برگزار شده و جوایز ارزنده‌ای این رویداد همزمان با برپایی نمایشگاه به برگزیدگان اعطا خواهد شد.

این سومین نمایشگاه آثار هنرى در راستای تجلیل از نوع دوستی و فداکاری است که توسط موسسه ایده برگزار می‌شود. نمایشگاه‌های "امید" و "ایثار" در تجلیل از آتش‌نشانان فداکار، تلاش‌های پیشین ایده در این راستا بوده است. مؤسسه ایده بر آن است تا با برپایی این رویدادها، گامی موثر در مسیر اصلاح الگوهای فرهنگی جامعه در زمینه نوع دوستی بردارد.

لازم به ذکر است، این نمایشگاه همزمان با رسم هرساله این گالری؛ عید دیدنی در ایده برگزار خواهد شد و دومین فضای نمایشگاهی گالری ایده نیز همزمان با سال جدید افتتاح و به جمع فضاهای فرهنگی شهر تهران افزوده خواهد شد تا در خدمت جامعه هنری کشور باشد.

نمایشگاه بین‌المللی آثار هنری زلزله کرمانشاه روز جمعه 17 فروردین ماه از ساعت 17 افتتاح می‌شود و تا پایان فروردین ماه در کریم‌خان زند، خیابان سنایی، خیابان هجدهم، پلاک ٢٦ گالری ایده میزبان علاقمندان به هنر است.