به گزارش هنرآنلاین ، گروه طراحان پروژه نمایشی «و او جان من است» به کارگردانی حمید حرا برای اجرا در تالار وحدت تهران معرفی شدند.

وحید لاری طراح صحنه، علی براتی طراح حرکت، مژگان عیوضی طراح لباس، بهاره اسدی طراح گریم و منوچهر رحیمی طراح نور اعضای گروه طراحی پروژه نمایشی «و او جان من است» را تشکیل می دهند.

«و او جان من است» عنوان یکی از تازه‌ترین پروژه های نمایشی است که خرداد و تیر سال جاری به نویسندگی ایوب آقاخانی و کارگردانی حمید حرا و حضور تعدادی از بازیگران و هنرمندان شناخته‌شده عرصه تئاتر، سینما ، تلویزیون ، موسیقی و هنرهای تجسمی در تالار وحدت تهران پیش روی مخاطبان قرار گذاشته خواهد شد.

به گفته حمید حرا این نمایش در یک فضای مفرح به روایت واقعه‌ای تاریخی می‌پردازد که تاکنون کمتر در حوزه های سینما و تئاتر به آن پرداخته شده است. مسیری که در آن تلاش شده چهره واقعی و پر از رحمت اسلام در قالب یک داستان متفاوت به مخاطبان ارائه شود.

پروژه نمایشی «و او جان من است» خرداد و تیر سال جاری با همکاری بنیاد فرهنگی-هنری رودکی و اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط گروه هنری «سایه» به صحنه می‌رود.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته، اسامی بازیگران و برخی از هنرمندان صاحب نام این پروژه طی روزهای پیش روی اطلاع رسانی خواهد شد.«آن سوی پنجره -1385»، «تا اشکستان –1383، 1390 و 1400»، «بغضی که ماند -1380»، «بیرق ماندگار – 1379»، «معمای مطربان پریشان – 1392»، «ضیافت اشک- 1389»، «طالب- 1389»، «سیب فانوس کشتی -1402»، «هتل ریتاج – 1401» و... برخی پروژه‌های نمایشی هستند که تاکنون توسط گروه نمایش «سایه» به صحنه رفته‌اند.