به گزارش هنرآنلاین، این دو نمایش به عنوان کار پایان دوره هنرجویان آموزشگاه تئاتر مستقل و مرکز آموزش فرهنگ سرای ابن سینا در سومین دوره اجراهای آموزشی پنجمک اجرا می شوند و فروش اینترنتی آنها در سایت تیوال فعال شده است.

نمایش «گرگه میاد می بردت» نوشته شهرام کرمی با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی در روزهای 11 تا 14 اردیبهشت ماه ساعت 17 در فرهنگسرای ابن سینا روی صحنه خواهد رفت.

در این نمایش 9 هنرجوی کودک و نوجوان؛ ترانه آل بویه، دیبا پرهام فر، آدرینا ذاکرزاده، سامیار سجادی، دلوان شریفی، آرینا کیقبادی، هلما معینی، علی نقی لو و روشا یزدی زاده بازی می کنند.

نمایش «سیندرلای چینی» نیز نوشته لاول سوارتزل با ترجمه حسین فدایی حسین و طراحی و کارگردانی مریم کاظمی آماده شده و در روزهای 19، 20 و 21 اردیبهشت ماه در فرهنگسرای ابن سینا و در ساعت 17 میزبان عموم علاقه مندان به نمایش های کودک و نوجوان خواهد بود.

سیندرلا1

در این نمایش نیز هنرجوبازیگران آریسا اوشیدری، جانا برومند، وارش حسن پور، فائزه رحیمی، فاطمه رحیمی، اشکان فنی، نازنین مشرفی، نیکا ولیمحمدی با همراهی بازیگر بزرگسال نازنین صفا به ایفای نقش می پردازند.

هنرمندان شناخته شده تئاتر و اعضا گروه تئاتر مستقل در بخش های مختلف این دو پروژه نمایشی را همراهی می کنند.

موسیقی این دو نمایش را فرید نوایی، طراحی لباس را مژگان عیوضی، طراحی پوستر و بروشور را پریسا فلاح زاده، طراحی کریم و ماسک را افسانه قلی زاده، ساخت تیزر و فیلمبرداری را بهرام شادانفر ، دوخت لباس را مریم جواهریان ، مجری گریم عاطفه کاظم بر عهده دارند.

مدیر روابط عمومی زهرا شایان فر، دستیاران و مربیان همراه مهراد زمانی، عرفان میدانلو، فربد تجویدی، نازنین صفا و مدیران صحنه مریم ذکاوتی، میلاد رضایی، آذین معتمدی و سارینا سالاریان هستند.

پیش فروش بلیت های این دو نمایش در بخش ویژه سومین دوره اجراهای آموزشی تئاتر پنجمک سایت تیوال فعال شده و عموم خانواده ها می توانند نسبت به خرید بلیت اقدام کنند.

شماره تلفن های 09190776098 و 09051116692 گروه تئاتر مستقل نیز برای هماهنگی و ارتباط با مخاطبان فعال است.