به گزارش هنرآنلاین، این نمایش عروسکی که بر اساس کتاب «گرگم و گله می‌برم» به نویسندگی افسانه شعبان‌نژاد از تولیدات کانون پرورش فکری تولید شده از ۱۵ بهمن اجرای خود را آغاز کرده است.

در خلاصه نمایش عروسکی «گرگ بلا جلو بیا جلو بیا» آمده است: «بچه‌های مامان بزی مشغول بازی هستند که ناگهان گرگ بلا یواشکی آنها را با خودش می‌برد. مامان بزی که می‌فهمد ردپای گرگ را دنبال می‌کند تا بچه‌هایش را پیدا کند اما....»

گرگ1

سایر عوامل این نمایش عبارتند از: نویسنده: افسانه شعبان‌نژاد، کارگردان: سمیرا یزدان‌پژو، بازی‌دهندگان: ریحانه باغبادی، عاطفه بحرالعلوم طباطبایی و سمیرا یزدان‌پژو، ترانه‌سرا و تنظیم آهنگ: ریحانه باغبادی، دستیار کارگردان: محمد سعادت‌زاده، طراحی و ساخت عروسک: بهار محمدی، سمیرا یزدان‌پژو، طراحی و ساخت دکور: علیرضا حسین‌پور و سمیرا یزدان‌پژو، طراحی و دوخت لباس: سارا یزدان‌پژو، طراحی پوستر و بروشور: خاطره خسروی، علی محمدی، نور: محمدرضا شاملوفرد، روابط عمومی: ریحانه مطهری، روژین ستاری و روشنک کریمی (گروه تئاتر کودک ببین).

گرگ2

اجرای نمایش «گرگ بلا جلو بیا جلو بیا» تا ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶ در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله ادامه دارد و اجرای صبح این نمایش، ویژه مدارس و مهدهای کودک است.

علاقه‌مندان به تماشای این نمایش برای خرید بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه و برای هماهنگی نیز با شماره‌های ۰۹۰۳۴۹۹۰۲۸۵-۰۹۲۲۳۹۳۲۸۹۲ یا شماره مرکز تئاتر کانون ۰۲۱۸۸۹۶۶۱۱۹ تماس بگیرند.